Překvapení při natáčení Slunečné: Utajený poklad po Brejchové! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Překvapení ve Slunečné: Utajený poklad po Brejchové!

Tereza Brodská s maminkou Janou Brejchovou.
Tereza Brodská s maminkou Janou Brejchovou. (Foto FTV Prima)

Velké překvapení čekalo v ateliérech, kde se točí seriál Slunečná. Herci si oblékli roztodivné kostýmy, protože se chystal karneval. Kristýna Kociánová (35) coby Erika představuje vědmu. Když vklouzla do černého hábitu, všimla si na krku cedulky, kde bylo napsáno tužkou Brejchová. Slavná česká Bardotka ho nosila před ní. Hned to běžela říct její dceři Tereze Brodské (52).

Ta se v tu chvíli i trochu dojala. „Bylo to moc milé. Zpříjemnilo nám to den,“ přiznala herečka. Pátraly pak s Kristýnou, o kterou z rolí by asi tak mohlo jít, ale ničeho se nedobraly. „U maminky je moc složité na to přijít. Měla spoustu televizních i filmových rolí, že jsem ani já netušila, kolik toho vlastně hrála,“ přiznala Tereza, jejíž maminka trpí odumírám bílé hmoty mozkové a je upoutána na lůžku v motolské LDN. Brodská byla ráda, že kostým po mamince měla na sobě zrovna Kristýna, která je podle ní moc milá a s níž si rozumí.

Dceři Vlastimila Brodského (†81) a Jany Brejchové se stalo poprvé, že narazila při práci na takový úlovek. K oblečení má obecně dobrý vztah. „Mám doma obrovský šatník plný věcí, jsou tam ještě i osmdesátky, takže čtyřicet let vzpomínek. Když něco točím, přijdou kostýmní výtvarnice k nám a vybírají si. Málokdy nosím něco po kolegyních,“ prozradila Brodská.

Maškarní na vsi pobavila všechny. Herci prokázali smysl pro humor a bavili se tím, že někteří nebyli k poznání. Zejména Filip Blažek (47) v bílých vlasech a vousech schoval obličej a koukal mu jen nos. Kostýmní výtvarnice Zuzana Straková se tentokrát pořádně vyřádila.

Tereza Brodská (52) a David Prachař (61)

Králové vod

Tereza byla za vodní královnu, David Prachař, který hraje jejího manžela, za vodníka. Brodská jim z domova přinesla jako rekvizitu dřevěnou rybičku.

Slunečná: Svůdná past

Video se připravuje ...

Norbert Lichý (55) a Martina Preissová (45)

Yoko Ono a John Lennon

Ve Slunečné představují Řehákovy a šli za Johna Lennona a Yoko Ono. Od kolegů sklidili aplaus za odvahu, původně všichni mysleli, že je gejša.

Eva Decastelo (42) a Leoš Noha (52)

Herci se převlékli za královnu a šaška

Leoš raději králem být nechtěl. Evy dcera Zuzana (9) a syn Michal (10) šli za námořníka a princeznu.

Dana Batulková (62) a Ondřej Pavelka (65)

Jako z filmu pro pamětníky

Seriáloví Vackovi zvolili prvorepublikovou eleganci. Dana ocenila zejména krajkové rukavice, Ondřejovi, který je místní podnikatel a taky starosta, se líbil cvikr.

Karel Zima (48)

Hrál si na hrdinu

Karel coby Pavel Slanina dostal přidělený kostým mušketýra. Byl spokojený, jsou to jeho oblíbení hrdinové.

Kristýna Kociánová (35)

Vědma ve slavné masce

Hraje v seriálu herečku a právě ona měla jako vědma kostým po Janě Brejchové. Nadchlo ji to. Pózovala se seriálovými syny Filipa Blažka.

Filip Blažek (47)

Keltský duchovní k nepoznání

Na maškarní si zahrál druida. Nebyl k poznání. Potěšilo ho to i vzhledem k tomu, že po něm ve Slunečné pořád pase nějaká osamělá žena a on před ní musí kličkovat.

Slunečná: Zdeňkova milenka

Video se připravuje ...Přečtěte si
kinki
12. 11. 2020 • 17:49

Napísať článok doslova o ničom, to si fakt žiada vysoké IQ

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.