Herecké sestry Dana a Jana Hlaváčovy: Přestaly spolu mluvit! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. dubna 2024

Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie

Herecké sestry Dana a Jana Hlaváčovy: Přestaly spolu mluvit!

Sestry se spolu nestýkají.
Sestry se spolu nestýkají. (Koláž Ahaonline.cz)

Kam zmizela Dora, nevlastní zlá sestra z pohádky Tři oříšky pro Popelku? Po Daně Hlaváčové (75) jako by se slehla země. Nic o ní neví ani její starší, slavnější sestra Jana Hlaváčová (82). „Vůbec nevím, co se sestrou je,“ sdělila Aha! překvapivě počátkem nového roku Jana a dala tak najevo, že si sestry nepopřály ani k vánočním svátkům.

Když se Dana před deseti lety odstěhovala z Prahy do Mladé Boleslavi, kde žije její dcera Lucie Matoušková (47), kontakt se sestrou ještě pravidelně udržovala. „Do Prahy nejezdím, ale s Janou si voláme,“ tvrdila deníku Aha! herečka.

Nezbývají síly

Tehdy Jana opustila kvůli vážné nemoci po 18 letech Divadlo na Vinohradech. Šuškalo se, že jde o parkinsona. „To není jisté. Má svoji lékařku s obrovskými zkušenostmi, která tu nemoc studovala i ve Švédsku. A ta sestře řekla, že si není jistá, zda jde o tuto chorobu, že jí to potvrdit nemůže,“ řekla tehdy Dana. Zdálo se, že sestry mají mezi sebou ty nejlepší vztahy. To se ale zřejmě změnilo. „Od té doby, co jsem ležák, se sestrou nejsme ani v kontaktu. Nevíme o sobě. Nemám na ni ani telefon. Já mám ale dost co dělat se sebou, nezbývá sil starat se o něco jiného,“ svěřila teď ovšem Aha! Jana.

Vdova Hlaváčová promluvila o smrti Munzara! A hvězdu seriálu MOST! Hofmanna chtějí i v zahraničí

Video se připravuje ...

Ani na pohřbu

S jednou z našich nejlepších hereček je to opravdu vážné. „Tam, kam nutně potřebuju, si s pomocí chodítka dojdu. Třeba k doktorovi, když mě dovezou, se nějak došourám. Jinak je ze mě ale opravdu ležák, proto nikam nechodím,“ posteskla si herečka. Kvůli špatnému zdravotnímu stavu nešla ani na pohřeb svého muže, herce Luďka Munzara (†85), od jehož smrti uplynou 26. ledna už dva roky. A nebyla tam vidět ani Dana.

Doleželová jezdí k novému muži. Proč ty manévry? A Brejchová se obula do Brodské

Video se připravuje ...

Ve stopách Brejchových?

Že by Dana a Jana šly ve šlépějích hereckých sester Hany (74) a Jany Brejchových (80)? Starší a slavnější Jana je také velmi vážně nemocná, přesto spolu nekomunikují.Přečtěte si
konvalinka34
8. 1. 2021 • 12:59

Ležák? Pokud si někam dojde s chodítkem, není ležák. Asi neví, co to vlastně je.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.