Munzarová v šoku: Sestra skončila na psychiatrii! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 19. května 2024

Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek

Munzarová v šoku: Sestra skončila na psychiatrii!

Bára Munzarová měla o sestru obavy.
Bára Munzarová měla o sestru obavy. (archiv Blesku)

Dcera Jany Hlaváčové (83) a Luďka Munzara (†85) Barbora (49) není jedináčkem, jak by se mohlo zdát. Její maminka má totiž z prvního manželství ještě jednu dceru Terezu (58). Ta si ovšem svoje soukromí hlídá a drží se stranou očím veřejnosti. I když i ona je poněkud akční typ.

Sestra Báry Munzarové si vybrala úplně jinou profesi a vášeň. Je velkou milovnicí koní a pracuje u městské policie. A protože zvířata, koně zejména, neskutečně zbožňuje, je jim ochotná obětovat opravdu mnoho. Což ji podle časopisu Sedmička dovedlo nakonec na oddělení psychiatrie.

Preiss znovu v léčebně! A kam zmizela Munzarová po pohřbu otce?

Video se připravuje ...

„Moje sestra je takový šílenec, že při jedné každodenní rutině, kdy musela odjezdit devět koní, se jí nějak splašili a spadli nejen koně, ale i lidé a ona taky. Měla polámanou klíční kost, nohu a otřes mozku, přesto ještě odjezdila dva koně a teprve pak jela do nemocnice. A ještě cestou do nemocnice vzala dva stopaře, protože chudáčci stopovali. V té nemocnici kromě ortopedie ji zavřeli rovnou ještě i na psychiatrii, jestli je normální,“ vyprávěla před časem Bára neuvěřitelnou historku o své sestře. A to je přitom prý starší Tereza vystudovaná psycholožka.

Bára Munzarová a Martin Trnavský odcházejí z pohřební službyPřečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.