Šokující věštba o Jágrovi: To se jeho milé líbit nebude! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 25. září 2022

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Šokující věštba o Jágrovi! To se jeho milé líbit nebude ...

Jaromír Jágr s Dominikou
Jaromír Jágr s Dominikou (Instagram)

Jaromír Jágr (48) se dal po rozchodu s Veronikou Kopřivovou dohromady s další mladicí. Momentálně tvoří pár s brunetkou Dominikou (26), se kterou vypadá velmi šťastně. Mnoho jeho fanoušků od té doby řeší, zda mu nynější partnerka porodí potomka a jeho klan se konečně rozroste. Vědma Michaela Kudláčková (52) z karet vyčetla, jak to bude mít slavný hokejista se svatbou i miminkem.

Modelka vyhlíží prstýnek

„On svatbu plánuje, respektive ona ji plánuje… Ten člověk, se kterým teď je, ta žena, by se ráda vdávala, to je pravda. V kartách mám Slunce v Panně, což znamená, že jedná dle plánu, do něčeho vkládá sílu a energii… Může být přesvědčená, že je ta vyvolená, aby ho udělala šťastným… Jestli se ožení do konce roku, tak to bude na její přání. Ona by se ráda vdávala, ale Jaromír není úplně sdělný, že by překopal život do určité míry, on se trochu bojí o ztrátu svobody, o cokoliv, ale v kartách je vidět, že ji má rád. Nemyslím si, že se do toho hrne, a moc bych se divila, kdyby to udělal,“ pověděla ohledně svatby Michaela Kudláčková.

Jaromír Jágr: Vím, že mě lidé za zády pomlouvali

Video se připravuje ...

Jágr konečně tatínkem?

Dětská seriálová hvězda prozradila, zda vidí v budoucnosti českého hokejisty konečně miminko. Rozroste se jeho rodina? „Ne, alespoň ne tak daleko, jak jsem já a moje karty schopny vidět… nemyslím si, že by se stala matkou jeho dítěte,“ tvrdí podle extra.cz bývalá herečka, která se po filmové kariéře začala věnovat věštění.

Sportovci na sítích: Jágr ukázal covid účes. Jak relaxuje Tomáš Souček a kůň pro princezny

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.