Předpověď počasí: ČETBA JEN PRO OTRLÉ | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. července 2024

Svátek slaví Jindřich, zítra Luboš

Předpověď počasí: ČETBA JEN PRO OTRLÉ

Podzimní počasí v Česku
Podzimní počasí v Česku (Blesk:TONDA TRAN)

Nejen stověžatá matička Praha, ale každý kout Česka tento týden přikryje mlha. Sluneční paprsky ji proříznou jen vzácně. Co naplat, je tady podzim v plné parádě, zatím bez sněhu.

Odpolední teploty se totiž i nadále udrží až na 10 °C. V první polovině příštího týdne ale budeme skloňovat hlavně nízkou oblačnost a mlhavo. „Od středy začne docházet k přibývání frontální oblačnosti a místy se přidá déšť a přeháňky, na vrcholcích hor i srážky smíšené nebo sněhové,“ řekla Aha! meteoroložka Dagmar Honsová s tím, že počasí u nás ovlivní brázda nízkého tlaku vzduchu. Nejlépe tak bude doma s něčím na zahřátí a třeba s dobrou knihou.

Jak bude

Dnes: zataženo s nízkou oblačností, místy mlhy. Postupně polojasno. V noci 1 až 5 °C, přes den 5 až 9 °C. Zítra: zataženo a mlhavo. Během dne místy polojasno. V noci 0 až 4 °C, přes den 6 až 10 °C. Středa: zataženo a mlhavo. Postupně přibývání oblačnosti a déšť. V noci 2 až 6 °C, přes den 5 až 9 °C. Čtvrtek: oblačno až zataženo, mlhy, přeháňky, na vrcholcích hor sněhové. V noci 1 až 5 °C, přes den 6 až 10 °C. Pátek: oblačno až zataženo, mlhy, místy přeháňky. V noci 1 až 5 °C, přes den 6 až 10 °C.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.