Dědičné prokletí Holubové! Maminku to zahubilo, smutní Eva | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. června 2022

Svátek slaví Šárka, zítra Jaroslava

Dědičné prokletí Holubové! Maminku to zahubilo, smutní Eva

Eva Holubová
Eva Holubová (David Kundrát, Martin Hykl)

Eva Holubová (61) přiznala, že musí zhubnout. A nechce to dělat jen pro dobrý pocit. Herečka se totiž svěřila, že trpí dědičným onemocněním a kila navíc by nemusela svědčit jejímu zdraví.

Oblíbená česká herečka překročila práh šedesátky a řekla si, že musí zapracovat na své váze. Kromě hubnutí se chce obecně soustředit na zlepšení kondice a imunity. „Musím začít běhat a zhubnout. Vypadám jako bedna, kysna a je to nezakrytelné. Můžu se stavět jako Ivana Trumpová, ale ta kila nezakryju,“ přiznala herečka, která aktuálně exceluje v seriálu Slunečná. Leckdo by si pomyslel, že se pouze snaží zůstat ve svém věku fit. Nejde však o jediný důvod, proč se herečka rozhodla pro takové změny.

Eva Holubová soucítí s týranými psy: Když ale měla mluvit o cvičení, rozpálila se doběla

Video se připravuje ...

„Můj problém se týká zdraví. Hodně ráda chodím a kila navíc údajně zatěžují mnohem více kolena, klouby, srdíčko a co já vím, co ještě. Vůbec mi nevadí pořádná prdka, opravdu nebezpečnější je tuk kolem pasu. Mám po mamince hypertenzi, která mou maminku zahubila. Proto tolik vyšiluju s dietou,“ svěřila se herečka.

Motivací jsou pro herečku i lidé okolo ní. Díky nim si uvědomuje, že pohyb je pro podporu zdraví důležitý, nejde tedy jen o to vypadat fyzicky lépe, ale hlavně se tak cítit a tento stav si udržet. „Mám kamarádku, je mladší a umí svým boubelatým tělíčkem pěkně vrtět. Sportuje. Já jsem ochablá a ztvrdlá. Jako bedna kytu. S tím musím pohnout. Chci tu být ještě dlouho,“ dodala herečka.

Eva Holubová během koronakrize: Nechceme milodary. Zeman nás posílal do důchoďáků, nechte nás pracovat pro diváky

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.