Obavy Báry Štěpánové: Konec v Ordinaci?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Obavy Báry Štěpánové: Konec v Ordinaci?!

Bára Štěpánová
Bára Štěpánová (Foto: TV Nova)

Pandemie koronaviru sáhla do peněženek řady lidí. Své o tom ví i Bára Štěpánová (60), která během nuceného volna prožila velmi krušné období, a to především z hlediska financí.

Ačkoliv někteří neplánované prázdniny uvítali, jiní si lámali hlavu s tím, z čeho zaplatí složenky.  Dopad koronavirové pandemie pocítila i Štěpánová. "Ve chvíli, kdy máte starosti, víte, že přijdou složenky, a uvědomujete si, že nemáte na zaplacení, těžko můžete relaxovat. Hlava si neodpočine. Pořád si říkáte: Jak to zvládneme?" svěřila se týdeníku Sedmička hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Nyní si ale herečka může oddychnout, jelikož začalo natáčení seriálu. "Já jsem absolutně šťastná! Nejenže mě moje práce baví, ale také mě živí. Jsme rádi, že zase můžeme hrát, jelikož pro nás to bylo opravdu tak, že jsme ze dne na den přišli o všechny příjmy," vylíčila nejen pocity vlastní, ale i svých kolegů.

Zahájení výstavy Bořka Šípka: Štěpánová rozbila vázu za padesát tisíc!

Video se připravuje ...

 

Ačkoliv natáčení probíhá v plném proudu, jisté obavy , že by přišla o práci trvají.  „Na place se dodržují velice striktní opatření a testují nás. Mám obavu hlavně z toho, že kdyby se mezi námi našel jeden člověk, který by byl pozitivní, celé natáčení se zase zastaví. To by byl samozřejmě velký malér pro nás všechny," svěřila se týdeníku Sedmička Štěpánová.

Herečka letošní dovolenou neplánuje, jednak musí natáčet a z finančního hlediska si ji nemůže dovolit. "Zaprvé na ni nemám, musím pracovat. Vůbec si nemůžu dovolit dovolenou. Zadruhé pro mě prázdniny jsou o tom, že člověk je absolutně svobodný. Představa, že bych někam jela a tam by mi někdo říkal, co smím a nesmím… To pro mě nejsou prázdniny," řekla Štěpánová a narážela na různá pravidla, jež platí v oblíbených dovolenkových destinacích.

Na video s Bárou Štěpánovou se můžete podívat zde:
Přečtěte si
aveneta
2. 8. 2020 • 17:35

Takto často budlikají "hééérečky" no Štěpánové mohou přeci vypomoci sluníčkáři na její komfort

j.p.toman
2. 8. 2020 • 13:47

Taky jedna z těch umělců , co po letech každodenního účinkování v televizi nemají najednou ani korunu.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.