Tohle dohání k slzám: Takhle jste Slavíka ještě neviděli | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 31. ledna 2023

Svátek slaví Marika, zítra Hynek

Tohle dohání k slzám: Takhle jste Slavíka ještě neviděli

Karel Gott
Karel Gott (Foto: M. Hykl, P. Machan)

V den nedožitých 81. narozenin Karla Gotta (†80) spatřily světlo světa první záběry z celovečerního dokumentárního filmu o zpěvákově životě. A zatímco některé záběry zahřejí u srdce, jiné vženou divákům slzy do očí.

Dokument vznikal v průběhu celého roku a jeho tvůrci před pár dny konečně zveřejnili první záběry. „Je to náš dar k narozeninám, dar, který sice nemůžeme předat osobně, který nás ale naplňuje radostí,“ říká režisérka filmu Olga Malířová Špátová.

První záběry z filmu KAREL:

Video se připravuje ...

 

Diváci tak budou moci Gotta vidět v zákulisí koncertů, při setkání s fanoušky doma i v Hamburgu, s rodinou v pražském domě nebo na chalupě, na vsi, kde trávil dětství, a na dalších místech, která sehrála v jeho životě důležitou roli.

Fanoušci jsou z prvních záběrů nadšení. Zatímco rozhovor Gotta s dcerou Charlotte chytne za srdce, diváci v dokumentu budou svědky i zpěvákových zdravotních problémů. „Jestli trpíš nechutenstvím, tak v tom případě musíme do nemocnice,“ řekla Ivana. „Ne, nevolej nikam, jenom to znervózňuje,“ prosí ji zpěvák.

Zádušní mše za Karla Gotta (†80): Obřad plný slz

Video se připravuje ...Přečtěte si
-bello-
11. 9. 2020 • 22:13

Uivatel_5458698
VYPADNI !!!!!!!!!!!!!!!

safinka59
9. 9. 2020 • 15:35

Jděte už do háje s * mistrem * ! Poslední léta stál sotva na nohou, spíval playback a do posledního vydechnutí dělal všechno, jen aby Ivanina kasička cinkala...jaký rozdíl je mezi Gottem a kýmkoli jiným ?! Také nám odcházejí naši milovaní, také je naše bolest a smutek obrovský... na rozdíl tito naši opravdu pracovali celý život ! Nezanechali miliony na zahraničných účtech, žádné miliony v Čechách...a přesto jsme je milovali a náš smutek a bolest je opravdový !!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.