Gottova (†80) Charlottka překvapila: Sexy kočka v mini tričku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 3. června 2023

Svátek slaví Tamara, zítra Dalibor

Gottova Charlottka překvapila: Sexy kočka v mini tričku!

Karel Gott s dcerou Charlotte nazpívali duet Srdce nehasnou
Karel Gott s dcerou Charlotte nazpívali duet Srdce nehasnou (Supraphon, archiv)

Tohle fanoušci zesnulého Karla Gotta (†80) a jeho rodiny asi nečekali. Charlotte Ella Gottová (14) si založila vlastní Instagram, kde sdílela fotografie ve velmi slušivém outfitu. Z Charlottky už začíná být velká slečna, která bude lámat chlapcům srdce.

Po malé holčičce už pomalu nejsou ani památky. Gottova dcera Charlottka na sociální síti zabodovala, když sdílela fotografie v moderních džínech a crop topu. Krátce poté, co Gottová zveřejnila slušivé snímky ji na Instagramu začalo sledovat už více jak 80 tisíc lidí, což je už pořádná základna fanoušků! Z dcery legendárního zpěváka, který zemřel v roce 2019, se jednoduše stává pořádná kočka, která bude mít nejednoho nápadníka.

Gott a jeho dcera zpívají v pohádce: Podívejte se na premiéru jejich klipu!

Video se připravuje ...

Dojemný dárek od Ivany Gottové fanouškům Karla (†80): Zveřejnila soukromé video!

Video se připravuje ...Přečtěte si
hanainge
14. 2. 2021 • 03:47

Novináři musí konečně pochopit i akceptovat, že Charlotte Ella NENÍ dcerou Karla Gotta, protože správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta! TO JE FAKT! Džiny na fotku jsou nevkusní a tak špatné, primitivní oblečení nosi jenom holota! Charlotte Ella za to nic nemůže. Není v pořádku, v článku psát, aby Charlotte Ella byla sexy kočka, protože to je taky primitivní a jenom laciný blbec tak píše v článku, což taky musí novinářům zpočátku být úplně jasné. Dále je fakt, že Ivana Macháčková opravdu nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, nebot’ Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často ona nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta a ona musí se velmi stydět!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott. Pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od 1966, potvrdil, že Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý, Ivana Macháčková pro Karla Gotta jenom pracovala jako uklízečka, na PC a Karel Gott zakázal jí jít do ložnici Karla Gotta. Konečně Karel Gott vyhodil Ivanu Macháčkovou, protože byla drsná! Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta a Dominika Gottová je pilná i slušná dáma. Karel Gott bohužel akceptoval falešné, hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami často špatné zkušenosti. Proto Karel Gott chtěl mít klid a žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje jinou ženu, která žije v Německu.

-bello-
13. 2. 2021 • 23:24

Ta holka na té fotce, to je prostě neštěstí.A tu ruku v bok s dlaní dozadu, to je jak tetka u kravína, biže matka stylistka blbka Ivana.
Pustila jsem si video Gott a Šarlota - Zvonky štěstí.Taky děs.
Hele, víte co si myslím já ?
Gott Family ( co z ní zbylo ) je čím dál usouženější .Pecku tomu madam z Betramky dává dnes a denně a úplně největší oslavou trágou byl film -doják-umírání od nenadané mladé Špátové, která si celý život vybírala, jestli chce holku, nebo chlapa a zaparkovala jako Gottová u dědka .

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.