Výročí narození Gotta (†80): IVANA SE PLÁCLA PŘES KAPSU | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

Výročí narození Gotta (†80): IVANA SE PLÁCLA PŘES KAPSU

Karel a Ivana Gottovi
Karel a Ivana Gottovi (Profimedia.cz)

Velmi živo je v těchto hodinách u hrobu Karla Gotta (†80) na pražských Malvazinkách! Zítra totiž uplyne 81 let od Mistrova narození. Stovky Slavíkových fanoušků si přišly výročí připomenout už o víkendu, a tak měla Správa pražských hřbitovů první pohotovost.

Rodina v čele s vdovou Ivanou Gottovou (44) totiž zaměstnance hřbitova požádala, zda by v době výročí zpěvákova narození dohlédli na dění okolo jeho hrobu. Hlavně proto, aby od stovek hořících svíček nevznikl na desce či v okolí místa posledního odpočinku legendárního zpěváka požár, jako se to stalo letos v lednu. „Situaci okolo hrobového místa Mistra Karla Gotta na žádost jeho nejbližších už monitorujeme. Největší pozornost směřujeme na úterý 14. července, kdy je výročí narození pana Gotta,“ řekl deníku Aha! ředitel Správy pražských hřbitovů Karel Kobliha.

Timo na hrobě Karla Gotta: Měl jsem být na pohřbu, nepozvali mě!

Buďte opatrní
„Nedávejte, prosím, hořící svíčky bez rozmyslu pod keře nebo do blízkosti květinové výzdoby,“ radí fanouškům i Gottovým kolegům mluvčí Správy pražských hřbitovů Oldřiška Dvořáčková s tím, že to platí o jiných hrobových zařízeních. Protože není horké a suché počasí, nemusí zatím správci hřbitova přistupovat k tomu, aby vyhlásili zákaz umísťování hořících svíček. „Například jen na malvazinském hřbitově došlo loni k pěti drobnějším požárům zaviněným neukázněnými návštěvníky hřbitovů,“ dodala mluvčí Dvořáčková.

Fanynky pláčou
Mnoho Gottových fanynek, které se o víkendu přišly na Malvazinky poklonit památce svého idolu, se neubránilo slzám. „Strašně mě to dojalo, protože jsem ho milovala! Až tady si člověk naplno uvědomí, že už není mezi námi,“ řekla deníku Aha! Pavlína z Ostravy, která strávila s rodinou víkend v Praze. „Kluku zlatá, chybíš tady,“ řekla krátce po ní uslzená paní Věra z Příbrami.

Dorazí i politici
K hrobu Karla Gotta se v den výročí jeho narození chystá podle informací deníku Aha! i řada politiků. Mimo jiné premiér Andrej Babiš (65). Přijít má také kardinál Dominik Duka (77), který loni v říjnu sloužil ve svatovítské katedrále zádušní mši za zesnulého zpěváka.

Vodovodní přípojka
Vedle zpěvákova hrobu nechala vdova Ivana vybudovat ve spolupráci se hřbitovní správou vodovodní přípojku, díky které to mají lidé blíž pro vodu na zalévání květin na hrobě či okolo něj. Gottová pak díky připojené hadici pravidelně zalévá pěstěný trávník, aby to měl její muž v místě svého posledního odpočinku krásné.

Zádušní mše za Karla Gotta (†80): Obřad plný slz hvězdPřečtěte si
jizerka47
14. 7. 2020 • 09:40

Chudak se placla pres kapsu,lepsi titulek jste nemohli napsat.,snad ma dost ,nez normalni lide,tak se muze placat stale.i.

hanainge
13. 7. 2020 • 20:48

Výše uvedený článek je částečně nesmysl, protože Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý a Ivana Macháčková nikdy nebyla manželkou Karla Gotta. Ivana Macháčková na hřbitově na Malvazinkách nic nedělala. Dále je fakt, že Ivana Macháčková není majitelkou majetky Karla Gotta, protože Ivana Macháčková od Karla Gotta nic nezdědila!!! To řekl mi Karel Gott sám! Karel Gott zažil s ženami už v šedesátých a sedmdesátých letech strašně špatné věci a proto jednoho dne Karel Gott měl nos plný, chtěl žít sám a proto angažoval Ivanu Macháčkovou hrát se na veřejnosti falešné a hloupé divadlo jako manželský pár s dětmi, což samozřejmě není v pořádku, protože to je nevkusní a blbý podvod. Taky Karel Gott na to nikdy neměl právo!!! Správná žena pro Karla Gotta ještě je na světě a žije v Německu. Tat’ána Smutná to není!!!

I když Karel Gott už není na světě, Karel Gott má dobrý kontakt s tou ženou, která má český i šlechtický původ a která velmi dobře mluví Česky. Karel Gott mezitím už často se omlouval, protože když Karel Gott ještě byl na světě, Karel Gott byl pro správné štěstí slepý s tou ženou, která je absolutní slušná, fajn i velmi dobře vzdělaná dáma. Karel Gott jí proto slibil, že Karel Gott se ožení s tou dámou, když ona je v oném světě.

Dále je pravda, že jenom Dominika Gottová je dcerou Karla Gotta, což mi Karel Gott taky řekl sám! Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott nikdy nemiloval Ivanu Macháčkovou a obráceně. Ivana Macháčková je drsná, absolutní sobecká i zlá žena, která chce lidi jenom využit. Proto Ivana Macháčková často měla vztahy v ložnici jako mediální prostitutka s muži, které pracují v médiích. Mnohé fotky a videa s Karlem Gottem, Ivanou Macháčkovou a dětmi jsou fotomontáže resp. padělané. To, aby Ivana Macháčková byla prý manželkou Karla Gotta i to, aby Lucie, Charlotte Ella a Nelly byli dcerami Karla Gotta, bylo jenom hloupé a falešné divadlo v médiích, což Karel Gott mezitím moc lituje a Karel Gott se za to omlouvá!

kristinn
13. 7. 2020 • 13:23

Verim, ze Ivane manzel velmi chyba a urobila vsetko pre to, aby si ludia mohli dostojne uctit jeho pamiatku pri prilezitosti jeho narodenin.Tiez som presvedcena, ze k hrobu chodieva na rozdiel od Gottovej dcery D., ktora si za viac, ako pol roka, nenasla cas priniest otcovi kvet, ci zapalit sviecku.Hlavne, ze v bulvari je vycapena pomaly denne a omielala " muj milovany tatinek" sem, "muj milovany tatinek" tam.A to bolo zrejme pre koronu v jej praci zatvorene....Ozaj "dobra dcera"...Tak na minanie jeho penazi a nicenie darov, ktore dostala od neho...Pan Gott, odpocivajte v pokoji a nech Vas tam, v inej dimenzii, netrapi, co tato osoba vyvadza...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.