Drobný o Gottovi (†80) : Chtěli nás rozeštvat! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. března 2023

Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido

Drobný o Gottovi (†80) : Chtěli nás rozeštvat!

2009 Dárek pro Slavíka k 70. narozeninám.
2009 Dárek pro Slavíka k 70. narozeninám. (David Malík)

Na nedožité 81. narozeniny Karla Gotta (†80) 14. července pamatuje i Slavíkův kamarád a spolužák z pražské konzervatoře Milan Drobný (75). Věnuje mu celý jeden díl svého pořadu Retro na rádiu Sever. A vzpomíná na společné nepřátele.

„Prestižní a stále ještě bolavý díl odvysíláme 12. července,“ říká Drobný a dodává: „Zazní v něm jenom jeho písně a samozřejmostí budou příběhy ze školních lavic, kdy jsme spolu studovali.“ Více se o kamarádství s Gottem rozepsal v nové knize Všude, kde jsem byl, jsem byl rád. „To jsou originální příběhy, které nemůže nikdo znát, když s námi nechodil do třídy,“ zdůrazňuje Drobný, který knihu věnoval manželce.

Pěvec Marian Vojtko zpívá Gottovu píseň „Když milenky pláčou“

Video se připravuje ...

 

„Chybí mi a bude mi chybět do té doby, než já nastartuji svůj nebeský skútr a odletím za ním,“ netají se zpěvák. „Byli i lidé, kteří nám oběma chtěli ublížit a vrazit mezi nás klín. Ale já i Karel víme, jak vše bylo. Naše přátelství nemohl nikdo narušit,“ dodal Drobný.

Drobný zveřejnil svůj dárek Gottovi: A poslal mu mafiánský vzkaz!

Video se připravuje ...Přečtěte si
-bello-
8. 7. 2020 • 00:44

Milan Drobný na Gottovi neparazituje ani náhodou.Jde si svou cestou a i manželku si vzal věkově přiměřenou a normální.Jak to je s chamtivou semetrikou Ivankou ví moc dobře a jak byl Gott ušlápnutej a chtěl mít klid taky !
Doporučila bych fan klubu, aby z Gotta nedělali modlu.Spíš tím naštvou.
Gott nebyl žádnej vzor počestnosti, ani čestnosti , sem tam se choval, jako pěknej hajzlík. O Gottové Ivaně nemá už snad ani cenu cokoli psát.Tohle kvítí utrhnul v nočním baru a zůstalo mu na krku. Díky tomuhle kvítí nebyl majetek 1 miliardy rozdělen spravedlivě mezi další potomky, ale pamatovalo se v něm na tchýni!
Je to k smíchu

rydlo
7. 7. 2020 • 15:05

To už se zase začne psát o Gottovi u příležitosti jeho nedožitých narozenin, tak honem, honem, parazit na Gottovi Drobný se musí opět přiživit. Už by si měl uvědomit, že čím víc se snaží na Gottovi parazitovat, tím víc je lidem z něj na blití!!

mbmb
7. 7. 2020 • 07:40

Otřesný jednozavitnik Drobný ,pořád strhává presse na sebe i Slováček ,sebestredni sklerotici

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.