Pavel Zedníček s manželkou uspořádal »koronafestival«: MUNZAROVÁ TANČILA NABOSO | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 26. května 2022

Svátek slaví Filip, zítra Valdemar

Pavel Zedníček s manželkou uspořádal »koronafestival«: MUNZAROVÁ TANČILA NABOSO

Pavel s Hankou Kousalovou.
Pavel s Hankou Kousalovou. (Foto Aha! – Martin Hykl, Daniel Černovský)

Hanka Kousalová (57) a Pavel Zedníček (70) po návratu z USA, kde zůstali odříznuti kvůli pandemii koronaviru tři měsíce, uspořádali v Parkhotelu Richmond v Karlových Varech namísto zrušeného mezinárodního filmového festivalu svůj vlastní »koronafestival«.

Do Varů za Zedníčkovými dorazili třeba Bára Munzarová (48) s Martinem Trnavským (50), kterým na večírku patřil parket, Aleš Háma (48), režisér Karel Janák (49) nebo Petr Lesák (47), který akci s Kousalovou moderoval. Na poslední chvíli se pak omluvila Halina Pawlowská (65), která řešila nečekanou kalamitu. Na chalupě jí totiž praskla voda a musela zalarmovat pomoc.

Smích i pláč Na festivalu se promítala domácí videa Zedníčkových a jejich přátel z doby pandemie nebo tematické vtipy ze sociálních sítí. Sám Zedníček získal druhé místo s příspěvkem, ve kterém se na Floridě pokouší péct housky. „Motto tohoto festivalu je: Pojďme to zapít. Chce se mi chvíli smát a chvíli plakat. S kamarády jsme se dlouho viděli jen přes skype,“ svěřila se Aha! Kousalová, která akcí v Parkhotelu Richmond chtěla udělat za vším tlustou čáru. „Je to nultý ročník a doufáme, že žádný další nebude.“

Pavel Zedníček na narozeninách Karla Gotta:

Video se připravuje ...

Vězení na Floridě Tři měsíce na Floridě, odkud nemohli odletět, prý stačily. „Je rozdíl být někde dobrovolně a nebýt. Prodloužit si dovolenou o čtrnáct dní je fajn. O dalších čtrnáct dní už tolik ne. Nakonec jsme se domů dostali po třech měsících na sedmou nebo osmou letenku. Do smrti si budu pamatovat číslo naší rezervace, protože jsem desetkrát denně kontrolovala, jestli je stále platná,“ dodala Kousalová.

Hrál i golf A smutno bylo i samotnému Zedníčkovi, který si čas krátil golfem. „Bylo to lepší v tom, že jsme byli na sluníčku a nemuseli nosit roušky jako lidé v Česku, ale k čemu je vám moře, když nemůžete domů,“ říká.

Vary převzal Zedníček! S manželkou uspořádali vlastní festival!

Video se připravuje ...Přečtěte si
mbmb
7. 7. 2020 • 14:40

Ten pošuk Zedníček s jeho ***dnou babou nikomu nechyběli Zas naříkají komedianti co se musí pořád někde ukazovat A Švandová s velkou hubou od ucha k uchu nebyla spokojená na chalupě v přírodě,a Brodská co vypadá jak jeji vykulený pes to jsou fakt retardi

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.