Gottová si už balí věci: VELKÉ USMÍŘENÍ! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. května 2023

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Gottová si už balí věci: VELKÉ USMÍŘENÍ!

Dominiku s Šárkou pojí přátelství.
Dominiku s Šárkou pojí přátelství. (Foto Aha! – Luboš Procházka)

Už jen hodiny zbývají do stěhování Dominiky Gottové (46) z jejího dočasného azylu za Prahou do hlavního města! Během balení věcí se nejstarší dcera Karla Gotta (†80) stihla usmířit se svojí zachránkyní Šárkou Rezkovou (51) a jejím partnerem Mirkem (51).

Byli to právě oni, kdo jí v prosinci loňského roku po útěku od nevěrného manželka Tima Tolkkiho (54) z Finska poskytli azyl ve svém domě u Mníšku pod Brdy. A právě je pak Dominika na začátku března velmi rozzlobila tím, co provedla. Usnula totiž ve svém pokoji s cigaretou, od které se následně vzňala její noční košile. Kdyby ji neprobudili, stala by se tragédie. „Všechno jsme si vyříkali a rozcházíme se v dobrém,“ svěřuje Aha! Rezková.

„Vše zapomenuto, přejeme Domče v jejím definitivně novém životě jen to dobré,“ dodal její partner Mirek. Gottová se do nového bytu v pražských Vysočanech těší. „Moc, protože je krásný. Jen jsou teď zavřené obchody, takže si ho dovybavím, až se ta vládní opatření zmírní,“ plánuje Dominika. Její nové bydlení se nachází nedaleko domečku pro seniory, ve kterém žije její maminka Antonie Zacpalová (84). „Vidět se teď ale nemůže, protože jsou tak zakázané návštěvy. Tak si alespoň voláme,“ doplňuje Gottová.

Nucené volno

Dominika má kvůli opatřením v boji s novým typem koronaviru nucené volno. Bar v pražském obchodním centru, kde pracuje, totiž musí být z nařízení vlády uzavřený. Některé dny ale chodí prodávat do lahůdek ve spodní části obchodního centra, kde si tak už druhý týden přivydělává.

Zoufalá Gottová, Timo si nedá pokoj! A Burešová setřela Rosola

Video se připravuje ...Přečtěte si
Uivatel_5414151
22. 3. 2020 • 16:58

www.GetMeets.com - skvělý projekt pro dospělé, kteří hledají partnera pro sex

hanainge
22. 3. 2020 • 01:07

Tento text je zvlášt’ pro čtenáři, které tady píšou: Nechte Dominiku Gottovou, která opravdu je jedinou dcerou Karla Gotta, konečně v klidu!!! Že se nestydíte, úplně bezdůvodně psát sprosté věci, které nejsou pravda a ještě s tím urazit Dominiku Gottovou?!!! K tomu jste usoudili o Dominice Gottové bez mít na to právo a bez znát správné pozadí! Jste pomatené nebo blbé??? Každý člověk má povinnost, učit a vědět, že každý člověk jenom má právo na to usoudit, kdyby člověk znal správné pozadí a kdyby člověk měl právo na to se vměšovat!!! Dominika Gottová je absolutní šlusná, milá a jemná dáma, která se zasloužila o tom, aby lidé ji respektovali i aby lidé jí dali čest!!! Nikdo nemá právo, urazit Dominiku Gottovou. Urazit lidi je trestní čin! Dominika Gottová nemá problémy s alkoholem, ale Timo Tolkki a Dominika Gottová neříká novinářům věci, které týkají její soukromí život. Novináři píšou, co chtějí, aby dostali za to peníze. To, co dělá Dominika Gottová, když má peníze, je jenom soukromí věc Dominiky Gottové a lidé nemají právo se v tom vměšovat. Dominika Gottová už našla byt v Praze a Dominika Gottová nelže! Dominika Gottová od 01.10.2019 je velmi smutná, protože zemřel její otec Karel Gott a k tomu má problémy s manželem. Nemusíte se chovat jako prase a zvětšit bolesti Dominiky Gottové, ale máte povinnost jako tvory Pána Boha, chovat se vždycky slušné i vůči Dominice Gottové, jí psát krásné slova a jí pomáhat. To je správné chování!!! Musíte vědět, že Pán Bůh opravdu existuje, že Pán Bůh je všemocný a že Pán Bůh potrestá každého člověka, který se choval špatné. To platí i pro vás!!! To, co vysíláte, dostanete jednoho dne zpátky, to musí být vám jasný!!! Novináři měli by konečně nechat Dominiku Gottovou v klidu.

-bello-
21. 3. 2020 • 17:49

dutchschulz
zdravím Vás.
Myslím, že " domeček " je z " dílny " Dominiky Gottové.
Aháci jsou spíš experti na Gottovy " holčičky "
Zažila jsem hrůzu, když jedna matka v MHD řekla svému batoleti, že vystoupí až bude " zastávečka " a nedávno jsem taky na vlastní uši slyšela jednu slovenskou slečnu, která nabízela nějaký produkt v obchoďáku a řekla " nabídečka "
A jednou mě rozesmála slovenská slečna nabízející po slovensky v obchoďáku " horkou čokoládu" a to jsem se neudržela a řekla jí, že ta čoko je hořká ( ale to už je o něčem jiném ).Mimochodem ta slečna mě poslala do háje!

aveneta
21. 3. 2020 • 11:15

Toto vše Domika ráda zděluje přes bulvár...přeci jen jsou za to nějaké ty korunky

DWEI
21. 3. 2020 • 09:35

Šárka Rezková si určitě zhluboka oddechne - chtěla pomoci a dost se jí to nevyplatilo a stálo jí to určitě spoustu nervů..... DG je prostě kapitola sama pro sebe

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.