Gottová si už balí věci: VELKÉ USMÍŘENÍ! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Gottová si už balí věci: VELKÉ USMÍŘENÍ!

Už jen hodiny zbývají do stěhování Dominiky Gottové (46) z jejího dočasného azylu za Prahou do hlavního města! Během balení věcí se nejstarší dcera Karla Gotta (†80) stihla usmířit se svojí zachránkyní Šárkou Rezkovou (51) a jejím partnerem Mirkem (51).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Uivatel_5414151
22. 03. 2020 16:58

www.GetMeets.com - skvělý projekt pro dospělé, kteří hledají partnera pro sex

hanainge
22. 03. 2020 01:07

Tento text je zvlášt’ pro čtenáři, které tady píšou: Nechte Dominiku Gottovou, která opravdu je jedinou dcerou Karla Gotta, konečně v klidu!!! Že se nestydíte, úplně bezdůvodně psát sprosté věci, které nejsou pravda a ještě s tím urazit Dominiku Gottovou?!!! K tomu jste usoudili o Dominice Gottové bez mít na to právo a bez znát správné pozadí! Jste pomatené nebo blbé??? Každý člověk má povinnost, učit a vědět, že každý člověk jenom má právo na to usoudit, kdyby člověk znal správné pozadí a kdyby člověk měl právo na to se vměšovat!!! Dominika Gottová je absolutní šlusná, milá a jemná dáma, která se zasloužila o tom, aby lidé ji respektovali i aby lidé jí dali čest!!! Nikdo nemá právo, urazit Dominiku Gottovou. Urazit lidi je trestní čin! Dominika Gottová nemá problémy s alkoholem, ale Timo Tolkki a Dominika Gottová neříká novinářům věci, které týkají její soukromí život. Novináři píšou, co chtějí, aby dostali za to peníze. To, co dělá Dominika Gottová, když má peníze, je jenom soukromí věc Dominiky Gottové a lidé nemají právo se v tom vměšovat. Dominika Gottová už našla byt v Praze a Dominika Gottová nelže! Dominika Gottová od 01.10.2019 je velmi smutná, protože zemřel její otec Karel Gott a k tomu má problémy s manželem. Nemusíte se chovat jako prase a zvětšit bolesti Dominiky Gottové, ale máte povinnost jako tvory Pána Boha, chovat se vždycky slušné i vůči Dominice Gottové, jí psát krásné slova a jí pomáhat. To je správné chování!!! Musíte vědět, že Pán Bůh opravdu existuje, že Pán Bůh je všemocný a že Pán Bůh potrestá každého člověka, který se choval špatné. To platí i pro vás!!! To, co vysíláte, dostanete jednoho dne zpátky, to musí být vám jasný!!! Novináři měli by konečně nechat Dominiku Gottovou v klidu.

-bello-
21. 03. 2020 17:49

dutchschulz
zdravím Vás.
Myslím, že " domeček " je z " dílny " Dominiky Gottové.
Aháci jsou spíš experti na Gottovy " holčičky "
Zažila jsem hrůzu, když jedna matka v MHD řekla svému batoleti, že vystoupí až bude " zastávečka " a nedávno jsem taky na vlastní uši slyšela jednu slovenskou slečnu, která nabízela nějaký produkt v obchoďáku a řekla " nabídečka "
A jednou mě rozesmála slovenská slečna nabízející po slovensky v obchoďáku " horkou čokoládu" a to jsem se neudržela a řekla jí, že ta čoko je hořká ( ale to už je o něčem jiném ).Mimochodem ta slečna mě poslala do háje!

aveneta
21. 03. 2020 11:15

Toto vše Domika ráda zděluje přes bulvár...přeci jen jsou za to nějaké ty korunky

DWEI
21. 03. 2020 09:35

Šárka Rezková si určitě zhluboka oddechne - chtěla pomoci a dost se jí to nevyplatilo a stálo jí to určitě spoustu nervů..... DG je prostě kapitola sama pro sebe

robin5
21. 03. 2020 09:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

liskabystrouska
21. 03. 2020 09:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

DutchSchulz
21. 03. 2020 06:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.