Bebarová a Kopta z Peče celá země: Vystřelili si z porotců! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 16. června 2024

Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf

Bebarová a Kopta z Peče celá země: Vystřelili si z porotců!

Václav Kopta a Tereza Bebarová
Václav Kopta a Tereza Bebarová (Tonda Tran / CNC)

Když už nemohli v sobotu vysílat finálový díl Peče celá země, udělali si mejdan u Terezy Bebarové (44) doma. Moderátorka se svým parťákem Václavem Koptou (54) si navíc udělali srandu z porotců Josefa Maršálka (37) a Mirky van Gils Slavíkové (59).

Přišli jim otevřít v převleku za ně! „Už by tu měli být. Neuvěřitelné. Zrovna klepou a jsou zde,“ zahlásil Kopta z Tereziny kuchyně a záhy se v záběru objevil v rozčepýřené paruce a nalepeným plnovou- sem. „Mám speciální krustu, nazvala jsem ji lapetiti igelit. A vršek jsem potřela lakem na nehty,“ podpořila ho Bebarová nastrojená v křiklavé paruce a brýlích. „Mimochodem, Josefe, oceňuji tu přirozenou barvu moučníku,“ parodovala známou cukrářku.

Nakonec se ale u Terezina sporáku sešli i s těmi, ze kterých si dělali šprýmy. Společně si upekli zákusky, zazpívali a zahráli na piano. Finálový večer oblíbené show, kterou sleduje přes milion diváků, se bude vysílat tuto sobotu od 20:05 na ČT1.

Tajemství Bebarové z Peče celá země: Z natáčení odbíhala kojit!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.