Tomu se nechce ani věřit! Vondráčková štěstím bez sebe | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 19. června 2024

Svátek slaví Leoš, zítra Květa

Tomu se nechce ani věřit! Vondráčková štěstím bez sebe

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková (Foto: Instagram Lucie Vondráčková)

Snímek Beyond Her Lens (Za objektivem), kde Lucie Vondráčková (39) hraje fotografku vracející se z války, byl v loňském roce nominován na Hollywood International Golden Film Award! A aby toho nebylo málo, byla zpěvačka  na festivalu v Mexiku vyhlášena nejlepší herečkou.

Usmálo se na ni štěstí. Po kritice filmu The Perfect Kiss, který byl na ČSFD ohodnocen diváky na pouhých 9 procent, slaví zpěvačka úspěch s krátkometrážním snímkem Beyond Her Lens (Za objektivem).

Za roli válečné fotografky získala cenu na zahraničním filmovém festivalu v Mexiku. „S velkou radostí oznamujeme vítězství LucieVondráčkové, hlavní představitelky v našem filmu Beyond Her Lens (Za objektivem), na festivalu Festival Cinematográfico de Mérida v Mexiku! Lucka vyhrála v kategorii nejlepší herečka,“ pochlubila se zpěvačka zprávou od režisérky na svém Instagramu.

Snímek je inspirován životem a prací válečné fotografky Jany Andert. Traumatizovaná hlavní hrdinka se vrací do Prahy po dlouhé nelehké době strávené v Iráku, a nedokáže se s tím, co zažila, vypořádat.

Lucie Vondráčková: Žádný nový vztah!

Video se připravuje ...Přečtěte si
jackpot
19. 2. 2020 • 20:35

Tak už je tu kýžený mezinárodní úspěch. Podobný článek tu byl mnohokrát. Asi psáno na zakázku pro vylepšení její špatné pověsti. Více než rok lhala o rozchodu s Plekancem, házela na něho přes media špínu, bránila mu v kontaktu s dětma, prohrála všechny soudy a před celým národem ze sebe udělala hamižnou zlatokopku.

juuuhele
19. 2. 2020 • 14:06

Lunocie - máš naprostou pravdu. Navíc, když se podíváš, tak publikum jsou děti ze školy. Náctiletí. Ano, teprve 6 let, to má takový Jiráskův Hronov větší váhu. Lucinečka se zase chlubí a je to o ničem. Blbečkové ji to ale žerou.

mord
19. 2. 2020 • 00:30

Smutná paní bez talentu

nodogo5972@...
18. 2. 2020 • 23:02

www.GetMeets.com - skvělý projekt pro dospělé, kteří hledají partnera pro sex

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.