Nahá Hrachovcová v posteli: Se stejným chlapem jako Vondráčková! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. února 2023

Svátek slaví Dobromila, zítra Vanda

Nahá Hrachovcová v posteli: Se stejným chlapem jako Vondráčková!

Kaira Hrachovcová zatáhla po vzoru Yoko Ono svého "Johna Lennona" do pelíšku
Kaira Hrachovcová zatáhla po vzoru Yoko Ono svého "Johna Lennona" do pelíšku (instagram)

Po rozvodu se zvěrolékařem Janem Herčíkem (61) je Kateřina Kaira Hrachovcová (45) oficiálně sama. Nyní se ale v posteli tulí ke stejnému chlapovi jako Lucie Vondráčková (39)!

Vše začalo fotkou polonahého hokejisty Marka Peksy (30) s jejím pejskem Punťou. „Puntič & Peksič“ napsala před týdnem herečka tajemně. Nyní se její příznivci konečně dozvěděli více. „John Lennon & Yoko Ono před padesáti lety z postele bojovali, tohle je můj boj proti týrání zvířat,“ prozradila Kaira na Instagramu u dráždivého snímku, na němž se, podle všeho nahá, tulí v posteli k pohlednému svalovcovi, s nímž byla spojována Vondráčková po krachu manželství s hokejistou Tomášem Plekancem (37). „Náš cíl je, aby Senát podpořil náš pozměňovací návrh a poslal novelu zpět do Sněmovny, a vrátil jí tak život. Jestli jí teď Senát dá stop, tak je definitivní konec...“ vysvětlila Kaira, proč se rozhodla nafotit tyto odvážné snímky, a podpořit tak neziskovou organizaci Hlas zvířat.

Svůdná Kaira Hrachovcová nechodí ven sama: Doprovází ji její milovaný!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.