Gottová s mámou bez peněz: Mezonet v prestižní čtvrti od Slavíka prodaly pod cenou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Gottová s mámou bez peněz: Mezonet v prestižní čtvrti od Slavíka prodaly pod cenou!

Dominika Gottová s rodiči, Karlem Gottem a Antonií Zacpalovou
Dominika Gottová s rodiči, Karlem Gottem a Antonií Zacpalovou (archiv D. Gottové)

Pád na dno zažila Dominika Gottová (43) a především její matka Antonie Zacpalová (84). Kvůli finanční krizi prodaly byt na pražských Vinohradech, kde spolu kdysi obě žily. Podle informací Blesku se však zbavily nemovitosti v lukrativní části Prahy těžce pod cenou!

Karel Gott (79) zakoupil před lety mezonetový byt na pražských Vinohradech jeho dceři Dominice a její mamince. Antonie Zacpalová se však rozhodla z důvodů finanční tísně byt prodat. Peníze z prodeje se hodily i Gottové, která prý momentálně nemá ani na letenku z Finska a nemůže tak navštívit nemocnou matku. Byt na jednom z nejkrásnějších míst Česka prodaly dle informací pod cenou. Proč?

„Dominika na družstevní byt přispívala. Když se odstěhovala do Finska, její matka byla na všechno sama,“ pověděl jejich blízký přítel. „Prodala ho a dostala něco kolem dvou milionů korun, což je směšné, když si člověk uvědomí, že byt s Dominikou měly vlastně v samém centru, a navíc na velmi klidném místě,“ dodal zdroj.

Neměla ani na nájem

 „Měla jsem tak tak na nájem. Neměla jsem už ale na příspěvek fondu oprav a rozhodnutí, že se bytu musím po těch dlouhých letech vzdát, padlo, když jsem si měla na svoje náklady pořídit či obnovit okna, která už netěsnila a rozpadala se,“ pověděla Zacpalová, která z peněz získaných z prodeje nemovitosti žila v novém bytě v pronájmu. Později už bývalá baletka karlínského divadla neměla ani na nájem, a tak se nastěhovala do domova seniorů v pražských Vysočanech, na který jí Gott měsíčně přispívá pět tisíc korun. „Panu Gottovi je Tonka za tuto pomoc nesmírně vděčná. Uvědomuje si, že to není samozřejmost,“ řekl zdroj Blesku.

 Vyostřený spor mezi Gottem a jeho dcerou! A co bude s ostatky Daniela Nekonečného?

Video se připravuje ...Přečtěte si
janapi
31. 5. 2019 • 08:09

Dominika je vyučena a o její existenci se Karel dozvěděl až po jejím narození...v době-kdy mu měsíčně chodili desítky výhružek-že je otcem ještě nenarozených dětí od žen...které vůbec ani neviděl. Proto vše nechával pečlivě zjišťovat. Paní Zacpalová jako baletka od Karla dostala na Dominiku peněz dost - a jak je psáno...pořídil jim i byt. Jak s ním naložili? Když s Karlem bylo náhle zle-nemovitosti přepsal-věděl, že Dominika by to nacpala do nemakačenka buřtíka- Lucka dostala na byt a více její manžel zakázal...další dvě dcerky (které má s Ivanou) jsou nezletilé_stejně jako vnuci! Jak Karel rozdělil finanční částky je jen jeho soukromá věc a nikdo - kdo jej zde pomlouváte-jste nepřidali ani pětník. Tak držte laskavě své emoce na uzdě!

svatadala
29. 5. 2019 • 11:16

Fakt smutný. Máma má důchod jako tisíce jiných. Holka je líná, jen heká a chce pumpnout tátu. Normální člověk chodí do práce a vydělává si na bydlení a živobytí. Tahle děva asi nic neumí, vystudované nic nemá, ať jde do Perlovky, třeba se chytí, no i když je už stará a nepohledná, ale po tmě je každá... Dřív jí táta nestál ani za to, aby mu řekla, že si toho buřta v zahraničí vzala. Ten má deprese, asi z ní.

picoda
29. 5. 2019 • 09:45

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.