Dcera mrtvého Gottova řidiče: PROČ MUSEL U KARLA SKONČIT! Poprvé celá pravda | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Dcera mrtvého Gottova řidiče: PROČ MUSEL U KARLA SKONČIT! Poprvé celá pravda

Ataky na jejího zesnulého tátu Oldu Havránka (†78) jí nedají spát! Dcera bývalého řidiče Karla Gotta (79) dál brání svého otce, o kterém v nové knize Blesk Extra věnované osmdesátinám Českého slavíka promluvil zpěvák Milan Drobný (74). Nyní poprvé otevřeně popsala, proč Havránek před lety přestal pro Mistra jezdit.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zabu@...
18. 02. 2020 18:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Inka
23. 06. 2019 14:46

... Havránková si pěkně *** do huby !!! Got byl za řidičem několik týdnů před smrtí, Ivana byla na chodbě, pohřbu se neůčastnil, byl zaneprázdněn, několikrát se Havránek vyboural, proto mu slíbila Ivanka pouze krátké cesty...to všechno řekla ONA, Havránková !!! Kolik asi pobírá na přilepšenou, že dospěla ke lžím ?! Jsem si jistá, že ač je Drobný nula, nemá důvod si něco tak trapného vymýšlet !

6010
09. 06. 2019 10:14

Ať již je to pravda či ne, že Ivana Karla bila, tak Drobný, pokud se kdy cítil být přítelem pana Gotta, neměl o tom vůbec nic psát.Holt mu šlo o to, aby jeho kniha byla čtecí a šla na odbyt.Ale tímto se u normálních lidí odepsal.Je to ***amot.

-bello-
07. 06. 2019 22:47

Jak jsem řekla dcera Havránka si v blbosti může s Gottovou podat ruku.
A Drobný si konečně na " Ivance " smlsnul a mně se písničky Drobnýho náhodou líbí .

jukpetr
07. 06. 2019 15:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

sugarbitter
07. 06. 2019 12:54

Už dávno tomu co s e psalo, že Ivana pročišťuje personál. Odešla i dlouholetá hospodyně p.Jandová. Myslím, že se to tak trochu potvrzuje, kyč agenturu tvoří nyní jen rodina/ tchyně, manželka a její kamarádka/

DWEI
07. 06. 2019 10:40

Podivná změna u rodiny Oldy Havránka Pokud si dobře pamatuji, tak vdova po něm si stěžovala, že Karel Gott s ním přerušil veškerý kontakt a pokud ho před smrtí navštívili a Ivana ho s láskou krmila......., tak proč neměli tu slušnost a nezúčastnili se pohřbu??????

Inka
07. 06. 2019 07:21

Tak boural, nebo neboral, milá dcero ?!

...Gott má nového řidiče! Nemocného Oldu nahradila Ivanka...Karel Gott si to ale umí zařídit! Jeho letitý řidič a přítel Olda se zotavuje po autovárii, kterou jen zázrakem přežil, a tak se volantu musela chopit Ivana Gottová...

Inka
07. 06. 2019 07:14

Nějak podezřele se rodina p. Havránka dnes a denně má potřebu vyjádřovat a obhajovat Gott famili. Ten, kdo chce lhát si musí hlavně pamatovat.
...měl mrtvičku, proto přestal jezdit...
..neměl mrtvičku, jezdil krátké cesty..
Ivana ho krmila, nebo Ivana byla na chodbě, anebo přijel Gott sám, to bylo poslední přání umírajícího..
Krom toho, zesnulý řidič a kamarád Karla Gotta Olda Havránek před smrtí přiznal, jak těžce prožíval, když jej Mistr přestal zaměstnávat! „Odloučili jsme se a velmi málo se vídali. To mě moc trápilo. Když jsem jej jej chtěl vidět, naložil jsem do auta domácí zeleninu, vajíčka či med, a za zpěvákem na Bertramku zajel..."
Pohřbu se Gott neůčastnil z rodinných důvodů...
Karel Gott se dostavil i přesto, že den předtím odešel navždy jeho kamarád a bývalý řidič Oldřich Havránek. Na svou výstavu Gott My Life připlul na lodi...
Rodina mrtvého řidiče: Oldu od Gotta vyštípala Ivana!...

Co když má Drobný pravdu ?! Vždyť po prvním * nařčení * Ivany dala za pravdu Drobnému i Zelenková, Štědrý...

jardavozembouch
07. 06. 2019 05:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.