Tajemství Gottova obličeje! Devastující zranění kvůli lásce k ... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Tajemství Gottova obličeje! Devastující zranění kvůli lásce k ...

Karel Gott
Karel Gott (foto Aha! – Pavel Machan, Mária Rušinová)

Elegán, který vždy dbal na svůj zjev. Karel Gott (79) je celý život znám pečlivostí, s jakou si vybírá oblečení, velmi opatrný a konzervativní je i na účesy a svůj obličej! Kniha Náš Karel, která vyšla před jeho osmdesátinami, ale odhaluje, že mu musel pomoci i plastický chirurg! 

Gottův obličej ovšem potřeboval lékařský zásah ne proto, že by snad byl zpěvák příliš marnivý, to jen doplatil na svou lásku k automobilům! V sedmdesátých letech měl totiž těžkou bouračku! „Sám se mi k ní přiznal. Přistihl jsem ho totiž, že si pořád sahá na nos, jako by ho svědil. Podezíral jsem ho, že si nechal udělat plastiku, ale zapřísáhl se, že ne, ale že měl havárii s autem, a že mu ten nos šili,“ prozradil v knize z edice Blesk Extra jeho dlouholetý manažer JUDr. František Janeček (74).

V knize náš Karel hovoří celkem sedmnáct zpěvákových přítel a kolegů. O Gottově řízení se zmiňuje i Jitka Zelenková (68), která byla 14 let členkou jeho souboru. „Karel vždy rád řídil. I párkrát boural, to měl velké štěstí v neštěstí. Jednou jsme se nabourali ve stejný den, já tady v Čechách a on v Německu, říkali nám pak Duo katastrofa. Otočil auto na střechu. Pak nám vyprávěl, jak si uvědomil, že má plnou nádrž, vzpomněl si na Jamese Bonda a vykopl okýnko, kterým vylezl,“ vzpomíná Zelenková. V pozdějších letech pak Gott využíval řidiče, dlouho jej vozil třeba manžel jeho sestřenice Olda Havránek (†78). Ten však podle Milana Drobného a jeho vyjádření v knize s Gottem dvakrát boural, což řidičova rodina popírá.


Těžká bouračka
Gottův kolega z branže Milan Chladil (†53) mu předváděl čerstvě zakoupený vojenský jeep, jenže... „U náměstí Jiřího z Poděbrad Milana přestal v zatáčce jeep poslouchat. Narazili jsme do stromu, já jsem prolítl hlavou oknem,“ popisoval před časem nehodu mnohonásobný Slavík s tím, že si do nemocnice přivezl noc v ruce. Měl prý velkou kliku, že přijeli do špitálu včas. Díky textaři Jiřímu Štaidlovi (†30), který jel při testování Chladilova auta za nimi. „Profesor Sedláček mi tehdy řekl, že kdybych přijel o chvíli později, tak by mi nos nezachránil,“ přiznal později Gott.Přečtěte si
mumdovqlb@...
23. 6. 2019 • 16:16

Přejít na SpFling.com - skvělé seznamka pro dospělé s inteligentní vyhledávací systém najít sex partnera!

uwhaxakb@...
22. 6. 2019 • 16:10

Přejít na SpFling.com - skvělé seznamka pro dospělé s inteligentní vyhledávací systém najít sex partnera!

-bello-
19. 6. 2019 • 00:25

Jo, on si vezl z Jiřáku " noc" v ruce
Jinak nevím , proč by měl být opatrný i na účesy.Dyť měl málo vlasů a teď žádný.
Plastik měl asi mraky, ale díky nim se na něho dalo aspoň líp koukat.Teď už ani to ne.Zato madam Gottová ta přímo rozkvetla.To už dávno není ta upocená cuchta z pražských barů

jujpetr
17. 6. 2019 • 10:31

--Naajítt nahe zeeny ve vaší oblasti na toto : ito.mx/zeny

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.