Nešťastná Lucie Vondráčková (38): Uvězněná kvůli rozvodu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. srpna 2022

Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard

Nešťastná Lucie Vondráčková (38): Uvězněná kvůli rozvodu

Lucie se nemůže vzdálit mimo Kanadu.
Lucie se nemůže vzdálit mimo Kanadu. (Foto Aha! – Alexandr Malachovský a fanklub L. Vondráčkové)

Tomáš Plekanec (36) sice nechtěně, zato pořádně dopálil Jaromíra Hanzlíka (70) s režisérem Jiřím Adamcem (70). Kvůli němu se jeho stále ještě manželka Lucie Vondráčková (38) nemůže dostavit jako hlavní hvězda na slavnostní premiéru jejich filmu Léto s gentlemanem.

V rámci rozvodu podal Plekanec na Vondráčkovou žalobu, na jejímž základě byly oběma jejich dětem – Matyášovi (7) a Adamovi (3) – odebrány pasy. Lucie je tedy s dětmi nucena setrvávat v Montrealu. Nedá se s tím nic dělat. Lucii je to strašně moc líto, přeje všem příjemnou zábavu a filmu štěstí a posílá na premiéru za sebe své rodiče,” řekla Aha! Jana Šafářová z distribuční filmové společnosti Bioscop.

„Je to opravdu mrzuté, protože Lucčin herecký výkon je ve filmu vynikající a na premiéře by byla za hvězdu,” podotýká Adamec, který film točil podle Hanzlíkova scénáře. Lucii s filmem ale pojí ještě mnohem víc než herecký výkon. V době, kdy se Léto s gentlemanem točilo, Plekanec proflákl jejich manželskou krizi. Následovala žádost o rozvod. A aby toho nebylo málo, Lucčina role ve filmu odpovídala životní skutečnosti. „Chodím do práce, mám děti a na všechno jsem sama. Já se asi rozvedu,” říká v jedné replice. „Jak té holce asi muselo být, když tyto věty říkala. My o její situaci doma ještě nevěděli. A musím uznat, že na sobě opravdu nedala nic znát. Muselo to pro ni být hodně těžké,” komentuje režisér Adamec.

Zatímco snímek bude mít slavnostní premiéru 13. února v pražském kině Lucerna a den na to, na Valentýna, půjde do kin, Lucie se syny bude dál uvězněna v zasněženém Montrealu. „Ale já teď do Česka ani nemůžu, protože jsem byla obviněna svým mužem a synům sebrali pasy, takže i kdybych chtěla, nemůžu přiletět. Čekám, až bude další soud a všechno nám dají zpátky,“ vysvětlila svoji situaci pro Top Star zpěvačka.

Co všechno musela odpískat
Premiéra Léta s gentlemanem není první věc, kterou zpěvačka kvůli drsnému konci manželství musela odpískat. Nezúčastnila se české premiéry The Perfekt kiss (Dokonalý polibek), zrušila křest alba Růže i lednovou premiéru filmu Beyond Her Lens (Mimo objektiv).

Co vzkazují fanoušci Lucii Vondráčkové můžete vidět zde: 

Video se připravuje ...Přečtěte si
matylda-rut
2. 2. 2019 • 11:04

Ježkovy oči ty jsi skutečně nesmírná ***.Nikdo se tady firmou nechlubí,magore pomatenej,to že jsem to napsala,byla jen reakce na tvý debilní hlášky,že já jsem závislá na dávkách. Protože jsi na nich závislá ty,neznamená,že je závislý každý kdo sem napíše.A že chodím někdy i o víkendech je taky reakce na tvý narážky a jedovatý štípance, že jsem na diskuzi i o víkendech. Jooo jsem tak nezávid.Ty jsi neměla v životě ani odvahu odtáhnout do tvé vysněné Kanady.Prdíš v hnusným paneláku v Praze a to je vše na co ses zmohla. Proto bys přála Lůce,aby tam zůstala.To je totiž tvůj sen.A to tvý věčný:Kluci se tam narodili...je tak přiblblý, nejsi schopna pochopit,že to nikoho nezajímá,že tam směli být jen po dobu,kdy Pleky hrál za Montreal? Jenom ukazuješ jakej jsi blbec, tupá a nevzdělaná husa. Nic víc. Ale pán Bůh to myslí s tebou dobře, on ví, že hlupáci za svou blbost nemůžou, proto tvrdneš v Praze a ne v Kanadě. Ty kdybys odtáhla do Kanady a zjistila, že to tam žádný med není a že je tam tvrdší život než u nás, taky bys jako první spořila prašule na letenku zpět. A ta tvoje angličtina by byla asi jako je Lůcy, která si myslí jak není úžasná a přitom každý školák má lepší výslovnost než ona. To rve uši ji poslouchat. Ta by tam musela být dabována anebo hrát jenom potrhlé cizinky, ale na ně není nikdo zvědavý, ani ten film tam nedávali. Kravěno tak se mi pěkně omluv a možná, že ti odpustím.

flora
29. 1. 2019 • 20:21

V Kanadě je, protože tam chtěla být. A chce tam být kvůli vidině milionů dolarů, které chce z Plakance vydřít. Špatně se nemá, nechápu proč pořád bulí. Jen by mohla už konečně přestat lhát i v úplných banalitch, např, že je v Montealu -30. Není a ani podle předpovědí nebude , je tam podobně jako u nás. Dobrá zpráva je, že Adamcová se už necuká, že dostala půjčku 3 miliony od Plekance, kterou dřív popírala. Jen kličkuje, protože neplatí splátky, ale s tím si Plekanec poradí. A poradí si i s nenažraností manželky .

pea.p
29. 1. 2019 • 10:57

Nemyslím si, že Vondráčková by byz Plekance byla sociální případ. Dle toho co píšeš by znamenalo, že má skákat podle toho jak on píská (a kde bude zrovna žít). On má už jiné zájmy (krom dětí). A s tím milujícím otcem bych to nepřeháněla.

Leonie
29. 1. 2019 • 10:42

Já bych jí přála, aby našla sama sebe a byla fér.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.