Bílá a kalendář jejích nejmilejších... Zapomněla na syna?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 2. července 2022

Svátek slaví Patricie, zítra Radomír

Bílá a kalendář jejích nejmilejších... Zapomněla na syna?!

2014 To ještě doprovázel mámu na Slavíky.
2014 To ještě doprovázel mámu na Slavíky. (Foto Jana Pechlátová, ara)

Nechala se zvěčnit se svými nejmilejšími, na jednoho ale zapomněla! Lucie Bílá (52) pózuje v charitativním kalendáři se svým »testosteronovým andělem« Radkem Filipim (35) i bulteriérem Kvídem. Kde zůstal její milovaný syn Filip (22), jehož otcem je podnikatel Petr Kratochvíl (67)?

„Filip cestuje po světě! Každou chvíli je někde jinde,” svěřila deníku Aha! zpěvačka. I kdyby byl její jedináček ale nastokrát doma, k nějakému společnému fotografování by ho jen horko těžko přemluvila. Filip dokonce své mamince, která by pro něho snesla modré z nebe, zakázal, aby o něm mluvila! „Už je to velký chlap. Nedávno mi říkal – maminko, nechám si tě klidně vytetovat na rameno, ale už o mně nemluv... takže psssst,“ posteskla si Bílá v rozhovoru pro Blesk pro ženy.

Bojuje za kapličku

Fotografie Jany Pechlátové, na kterých se zpěvačka stylizuje do role bojovnice, přitom vyjdou v kalendáři s bohulibým úmyslem. Výtěžek z jeho prodeje poputuje na zvelebení kapličky v Otvovicích, kde vyrůstala nejen Lucie, ale i Filip. V roce 2007, kdy bylo synovi jedenáct let, máma uspořádala koncert na její záchranu a znovuuvedení do provozu. Teď přišel čas na její vybavení. „Peníze z kalendáře půjdou na opravu oltáře, lavic a zvonu,” upřesnila Aha! Bílá.

Bude svatba?

Zatím se totiž otvovické svatby odehrávají pouze v místním kulturním domě, ale jen hostiny. V kapličce by se mělo po jejím zvelebení i oddávat! A kdo ví, jestli si otvovický svatostánek Lucie nezkrášluje také pro sebe a svého Radka...

 Lucie Bílá o svatbě: Nechci náš vztah komplikovat papírem

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.