Plekancova přítelkyně Šafářová: VELKÉ PLÁNY! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 10. srpna 2022

Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana

Plekancova přítelkyně Šafářová: VELKÉ PLÁNY!

Plekancova přítelkyně už brzy skonší s kariérou.
Plekancova přítelkyně už brzy skonší s kariérou.  (Foto: Mária Rušinová, Profimedia.cz, Reuters, Instagram)

Úspěšná tenistka Lucie Šafářová, která je zároveň přítelkyní Hokejisty Tomáše Plekance už se chystá a konec sportovní kariéry. Zbývá totiž už jen jediný turnaj a pak její sportovní kariéra skončí.

„Zdravotní komplikace byly vodítkem. Vím, že na to zdravotně už ani nemám,“ vysvětlovala tenistka, proč už nechce závodně hrát. „Každý tenista chce vyhrát grandslam v singlu, mně se povedlo finále v Paříži a semifinále ve Wimbledonu. Máme grandslamové tituly ve čtyřhře, olympijskou medaili, Fed Cupy. Můžu být spokojená,“ uvedla Lucie Šafářová.

I když přestane závodně hrát, nudit se nebude. „Mám pracovní nabídky z tenisového prostředí, dělat agentku nebo manažerku. A pak je tu můj sen – otevřít si kavárničku! Už se to celkem rýsuje, teď jsem si udělala i kurz baristy,“ prozradila Blesku své plány s tím, že chce i hodně cestovat.

Na cestování teď zřejmě bude mít více času i její přítel Tomáš Plekanec, ten sice stále řeší rozvod s Lucií Vondráčkovou, ale vypadá to, že jeho konec v NHL se také nezadržitelně blíží. Třeba tak na sebe budou mít více času.

 Fedcupové vítězky mohutně slavily. Na baru jsem jim stačil, na parketě už ne, smál se Pála

Video se připravuje ...

 

 Přečtěte si
eblanche
3. 12. 2018 • 16:26

Tak mně se Lucie Šafářová líbí víc, je milá, příjemná, nedělá ze sebe diblíka jako Vondráčková pomalu ve 40 letech je to trapné. Navíc je Šafářová sportovkyně jako Tomáš, víc si budou rozumět. I na tom fandění je vidět, že ji to baví, zatímco Vondráčková se na hokeji tvářila vždy otráveně , no jo - "umělkyně"

rubina
14. 11. 2018 • 19:14

ospravedlňujem sa ale Pleky je asi slepý. Táto slečna už teraz vyzerá ako stará ženská s tromi detmi.Pleky meníš ale za horšie, aspoň čo sa týka vzhľadu a ten je u vás chlapov predsa doležitý. za pár rokov zas utečieš....budeš mať vedľa seba starožitnosť -aspoň napohľad

borka30
13. 11. 2018 • 12:07

Již na to nemá, tak klovla ženatého chlapa.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.