Dvě zranění v jednom dílu Tváře: Kolaps a děsivý pád | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Dvě zranění v jednom dílu Tváře: Kolaps a děsivý pád

V Ordinaci operuje v modrém plášti, v soutěži má alespoň modrý jazyk.
V Ordinaci operuje v modrém plášti, v soutěži má alespoň modrý jazyk. (Foto archiv TV Nova)

Naražené koleno, odřeniny, modřiny a zablokovaná záda! To všechno se stalo během natáčení druhého dílu páté řady show Tvoje tvář má známý hlas soutěžícímu Robertu Jaškówovi (48) a porotci Jakubovi Kohákovi (43).

Na proměnu ve zpěvačku Dianu Ross (74) bude mít herec jen bolestné vzpomínky. „Punčocháče jsem zvládl natáhnout v pohodě a měl jsem krásný červený lodičky, byly i docela pohodlný. Za deset minut jsem si na ně zvykl. Akorát mi pak nevyšel krok...“ přiznal Aha! Jašków. „Šlápl jsem do prázdna a zřítil se z metr a půl vysokého pódia. Nemohly za to lodičky, ale hnědý čočky. Ubraly mi na periferním vidění, byla tma a přehlídl jsem konec pódia,“ popsal bolestivý pád.

„Narazil jsem bokem na schody, jedna noha mi zůstala nahoře, lodičky se rozlítly. Všichni si mysleli, že jsem polámanej, ale asi při mně stáli andělé. Mohl jsem si ošklivě ublížit, ale mám jen naražené stehno, druhé odřené a roztrhl jsem si silonky v tříslech,“ přiznal herec, který netrpěl bolestmi sám.  Kohák měl zase při celodenním natáčení zablokovaná záda. „Během každé pauzy vyžadoval masáž od produkční, která se věnuje fyzioterapii. To mu hodně pomohlo a celý díl nakonec bez větších problému natočil,“ prozradil Aha! dobře informovaný člen štábu.

V koho se promění příště?
Vojtěch Drahokopil – Steven Tyler
Jan Révai – Jason Derulo
Michaela Badinková – Annie Lennox
Jitka SchneiderováJiří Korn
Eva BurešováRenée Zellweger
Robert Jašków – O-Zone
Patrik Děrgel – Marlene Dietrich
Tereza MaškováPinkAutor:  zej

Přečtěte si
kathynka
9. 9. 2018 • 09:49

Jašków se mi líbil nejvíc a měl zvítězit. Ovšem to by tam nesměla být Morávková, která mu to svým bodováním a hloupým zdůvodněním totálně zkazila

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.