Expartnerka o Trávníčkovi (65): Udělala jsem to naschvál, abych vyvrátila jeho lži! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 29. února 2024

Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich

Expartnerka o Trávníčkovi (65): Udělala jsem to naschvál, abych vyvrátila jeho lži!

Agresivita a alkohol. To má dobře v paměti i Helena Dytrtová, která má s Trávníčkem syna Pavla.
Agresivita a alkohol. To má dobře v paměti i Helena Dytrtová, která má s Trávníčkem syna Pavla. (Aha! – Karel Kopáč, Marek Pátek, Pavel Machan, ara)

Čtyřikrát ženatý Pavel Trávníček (65) nebyl vždy ideálním partnerem. Ačkoliv se jeho současné manželství s Monikou Fialkovou zdá být až na problémy s přivedením potomka na svět bezchybné, některé z jeho předchozích partnerek o harmonickém soužití s „pohádkovým princem“ rozhodně mluvit nemohly.

Výjimkou není ani herečka Olga Želenská (54), která v současnosti ztvárňuje jednu z rolí v oblíbeném seriálu Přístav. K té se Trávníček nastěhoval v době, kdy žil s režisérkou a dabérkou Helenou Dytrtovou (53), se kterou tenkrát vychovával ročního syna Pavlíka. V případě obou vztahů partnerky mluvily zejména o Trávníčkově agresivitě spojené s častým požíváním alkoholu.


Olga Želenská v týdeníku Sedmička dokonce přirovnává vztah s Trávníčkem k drsným pěti rokům, které nemohly skončit jinak než rozchodem. Jednou z příčin jejich neshod byly také rozdílné názory na herectví. Jak je známo, Želenská je nejen herečka, ale také zakladatelka divadelního spolku Háta. Ten založila před dvaceti lety. A proč vlastně? „Udělala jsem to z naštvání, abych dokázala, že ty lži, které o mně šířil, nejsou pravda. On říkal, že mě to naučil, a já jsem přitom vnučka Drahoše Želenského, což byl ředitel Národního divadla v Praze, založil ostravské divadlo a Novou scénu v Bratislavě. Já to mám v genech,“ prozradila Želenská Sedmičce.Přečtěte si
defakto
28. 12. 2015 • 22:55

... Trávnička se nechci zastávat , ale odvolávat se na své předky kteří kdysi cosi dokázaly ..... no nevím , zdá se mi to kapánek ubohé.

aurora45
28. 12. 2015 • 14:16

On chce mít děti? Proč, když se o své starší vůbec nezajímá? Alkoholik, agresor a rádoby erotoman by neměl své geny šířit Pro zajímavost: http://www.krajskelisty.cz/stredocesky-kraj/okres-praha-vychod/9681-osudove-zeny-nejsl avnejsiho-prince-pavla-travnicka-kdo-vlastne-je-jeho-ctvrta-popelka-s-niz-chysta-veselku-a-ktere-kra sky-prosly-jeho-naruci-tajnosti-slavnych.htm

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.