Manželka Pavla Trávníčka: Opět komplikace v těhotenství! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. února 2023

Svátek slaví Milada, zítra Apolena

Manželka Pavla Trávníčka: Opět komplikace v těhotenství!

Manželé Trávníčkovi si potomka moc přejí a Monika na sebe musí dávat pozor.
Manželé Trávníčkovi si potomka moc přejí a Monika na sebe musí dávat pozor. (Foto Aha! – Marek Pátek, Martin Hykl)

Počasí jako na houpačce dává zabrat těhotné manželce Pavla Trávníčka (65). Monika (30) už jednou o dítě přišla, proto je ostražitost na místě! „Nedělají jí dobře výkyvy teplot,“ prozradil deníku Aha! zdroj z jejího okolí.

Trávníčkova manželka špatně nesla, když loni o Velikonocích musela jít na potrat, protože miminku přestalo tlouct srdíčko. „Poté, co se nám stalo, na sebe dávám velký pozor. Hodně jsem upravila životosprávu, věnuji se čínské medicíně a cvičení,“ prozradila Monika, která by podle všeho měla být už v pátém měsíci.

„Je nám úplně jedno, jestli to bude kluk, nebo holka. Skutečně nám jde o to, aby to bylo zdravé,“ řekl už dříve Trávníček.Přečtěte si
nikal
3. 6. 2016 • 15:23

a je to semeno, nebo se ti vyblil do ksichtu a na vlasy?

-bello-
3. 6. 2016 • 13:32

Trávníček měl onko léčbu -ozařování prostaty.Každý, kdo chce po léčbě dítě si nechá zmrazit sperma na dobu potom, protože je extrémní riziko poškozeného plodu. Ona teoreticky může mít za další léta, pokud by chtěla , mít i jeho další pohrobky, jestli si uložil do banky dost matroše Věk otce n e m á vliv na IQ dítěte, ani na jeho prenatání vývoj.Rozhodující je věk matky! Ttrávníček a ten jeho hlásek to je věc!

anezat
3. 6. 2016 • 12:25

Tato paní nemá soudnost ani skromnost. Buď bude mít bohatého starce s penězi, nebo zdravého potomka s někým mladším. Patřila by spíš k výjimkám, kdyby chtěla obojí. Snad jí to dojde dřív, než bude pozdě. Je móda plodit u celebrit vnuky místo dětí, ale příroda vždycky vyhraje.

mekanik
3. 6. 2016 • 11:47

Tráva už má to podmáslí zkyslý

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.