Sobota a Pavlásek: Otec a syn? DNA kvůli otcovství... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Sobota a Pavlásek: Otec a syn? DNA kvůli otcovství...

Jak si Lukáš Pavlásek povede ve finále StarDance se ukáže už zítra večer!
Jak si Lukáš Pavlásek povede ve finále StarDance se ukáže už zítra večer! (Foto: facebook.com, herminapress.cz, ara)

Letošní taneční skokan roku má zřejmě i období splněných přání. Lukáš Pavlásek (37) nejenže si zatančí ve finále StarDance, ale taky točí seriál se svým idolem Luďkem Sobotou (72). To, že je jeho skutečným otcem, je ale lež!

„Luděk byl v mládí mým velkým vzorem, hltal jsem ho,“ přiznal už před lety Tydýt. Pak se dokonce objevila fáma, že je Lukáš synem Soboty a Heleny Vondráčkové (68). Myšlenka inspirovala tvůrce nového seriálu televize Nova s názvem Na vodě. Pavlásek se sešel na place právě se Sobotou a zase přišlo na přetřes podezření, že je Luďkův utajovaný syn.  


„Hraju starého režiséra na penzi, devětkrát rozvedeného,“ prozradil o své postavě Sobota. „Podezírám Lukáše, že je mým nemanželským potomkem. Takže všemožně sháním vzorky jeho DNA, abych měl jistotu,“ vylíčil herec. Kromě Luďka se Pavlásek v seriálu sešel s Ivou Pazderkovou (35), která představuje jeho manželku, a také s Oldřichem Navrátilem (63) či Oldřichem Kaiserem (60). „Spousta scén se odehrává v hospodě, tak myslím, že by to mohlo být povedené,“ pochvaluje si Pavlásek. Poslední týdny měl hodně napilno, dělil čas mezi natáčení a trénování tanců. Zatímco StarDance odtajní vítěze už zítra večer, na seriál Na vodě si musí diváci ještě počkat do března.

I Sobota válí na parketu
Luděk Sobota předvedl své taneční umění v komedii Co je doma, to se počítá. S Dagmar Havlovou (62), tehdy ještě Veškrnovou, vystřihl parádní rokenrol. „Ten mu opravdu jde,“ potvrzuje i Luďkova manželka Adina Sobotová (54).Přečtěte si
mekanikk
19. 12. 2015 • 12:26

je prostě padlá na hlavu, tady si plní svoje sny úplně mimo realitu...

mekanikk
18. 12. 2015 • 20:31

jeď BELMEKU jeď

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.