Finalistka České Miss šokuje: Mámu viděla po 16 letech, když ji pustili z vězení! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 1. února 2023

Svátek slaví Hynek, zítra Nela

Finalistka České Miss šokuje: Mámu viděla po 16 letech, když ji pustili z vězení!

Veronika Kašáková
Veronika Kašáková (Foto: Martin Hurda)

Když se narodila, táta už s rodinou nebydlel. Její máma propadla drogové závislosti a musela prodat byt. Tím začalo její neveselé dětství a život v děcáku, kde jí byl největší oporou vlastní bratr Kája.

O tom, co zatím v životě prožila a hlavně o cestě z dětského domova na přehlídková mola napsala finalistka České Miss 2013 Veronika Kašáková (25) knihu.

Psaní trvalo dlouho a bylo velmi bolestivé. „Hrozně jsem u psaní plakala a čistila tak celkově svou duši, své křivdy a bolístky,“ popisuje modelka pocity, které v ní vyvolaly vzpomínky na dětství.

Veronika v knize popisuje nejen život v dětském domově, ale líčí i velmi bolestivé zážitky. Jedním takovým bylo, když její bratr ve čtrnácti letech odešel z domova bydlet k otci. „V životě pro mě znamená nejvíc. Pomáhá mi už hlavně tím, že je. Je to můj životní hrdina,“ popsala Kašáková vztah k bratrovi pro web revue.idnes.cz.

S rodinou je v kontaktu, nejprve se setkala s prarodiči a rok poté i s matkou, kterou právě pustili z vězení. „Naše první setkání byl šok. Maminku jsem si pamatovala z mládí a čekala na ni celý život. Dost věcí o ní jsem si vyfantazírovala, ale realita je pak samozřejmě odlišná,“ popsala Veronika první shledání s mámou a dodala, že i přes to všechno je ráda, že maminku má.

Z rodičů, kterým už odpustila, přečetla její knihu zatím jen maminka a hodně u ní plakala. Tatínek zatím dceřinu knihu neotevřel…Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.