Trapas v TV Barrandov: Host se vymočil uprostřed studia! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. března 2023

Svátek slaví Leona, zítra Ivona

Trapas v TV Barrandov: Host se vymočil uprostřed studia!

Moderátor Petr Jablonský měl drobné problémy s jedním ze svých hostů - s prasetem Pinkym.
Moderátor Petr Jablonský měl drobné problémy s jedním ze svých hostů - s prasetem Pinkym. (TV Barrandov)

Nový pořad Neuvěřitelný týden, který TV Barrandov zařadila na páteční večer, se proměnil pro jeho tvůrce malou noční můrou. Jejich host, kterého do studia přivedli, se jim totiž vykálel přímo ve studiu a zápach moči cítila ještě druhý den ráno Heidi Janků, které na stejném místě natáčela svůj pořad Intim.

Jak se vše odehrálo? Během natáčení nebyl ve studiu jen moderátor Neuvěřitelného týdne Petr Jablonský, ale také prase Pinky (6 let, 120 kg, fešný voříšek - kříženec divokého a domácího prasete).

A právě Pinky zavařil hlavně produkčním, protože sežral rekvizity (2 kebaby). Chuťově ukojen se pak rozhodl vykonat potřebu a pranic nedbal na to, že právě stojí uprostřed studia. Prostě si ulevil! A to právě v těch místech, kde druhý den ráno točila Heidi Janků svůj lehce erotický pořad Intim.

Moderátor Petr Jablonský měl drobné problémy s jedním ze svých hostů - s prasetem Pinkym.

A protože Neuvěřitelný týden se točil večer a Intim druhý den ráno a moč Pinkiho zrovna nevoní, pachová stopa byla ještě znát. "S úklidem si rekvizitáři poradili snadno, větší problém byl s kebabem. Nejenom, že jsem počítal s tím, že si ho po natáčení dám já a tudíž jsem zůstal bez večeře, ale nebyl náhradní, tak jsme museli pozměnit scénář a kebab oželet," postěžoval si naoko rozladěný Petr Jablonský, na jehož nový pořad se můžete dívat v pátek od 19.25 hod.

Moderátor Petr Jablonský měl drobné problémy s jedním ze svých hostů - s prasetem Pinkym.

Přečtěte si
mkatzerova
31. 1. 2015 • 22:21

Po celou dobu natáčení prvního dílu nového Barrandovského pořadu Neuvěřitelný týden jsem byla s Pinkym a jeho majitelkou Luckou. Celý tento hloupý článek je lež. K žádnému vyvenčení Pinkyho nedošlo. Kebab dostal jen jeden (ačkoli by si za práci zasloužil kebabů daleko víc) a to až po mé intervenci! Z původně produkcí slibované maximálně jedné hodiny natáčení, bylo díky technickým problémům a neustálé nespokojenosti s vlastním podáním role sebestředného pana Jablonského hodin pět. Pinky svou roli pochopil hned na poprvé a trpělivě ji celkem 12x opakoval díky chybám pana Jablonského. Za to si zasloužil tento nechutný článek. Pinky je jedno z malé hrstky prasátek, které mohou takto ,,pracovat“. Pinky je profík, který veškeré své honoráře věnuje na krmivo a veterinární péči o zachráněná prasátka v našem útulku. Martina Katzerová, Český klub majitelů prasátek chovaných v domácnosti,o.s. www.prasatkovdomacnosti.cz

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.