Krutá Heidi Janků: Takhle ochráncům přírody radost neudělá! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 3. října 2023

Svátek slaví Bohumil, zítra František

Krutá Heidi Janků: Takhle ochráncům přírody radost neudělá!

Heidi Janků dává kytičkám pěkně zabrat!
Heidi Janků dává kytičkám pěkně zabrat! (pro Aha! - Petr Kozlík)

Zdálo by se, že zpěvačka a moderátorka Heidi Janků (51) je v posledních letech populárnější než kdy předtím a profesionální úspěchy si užívá stejně jako stále svěží vztah s manželem, hudebníkem Ivo Pavlíkem. Přesto se i na tak harmonické idylce najde nepěkná kaňka a Heidi se k ní otevřeně přiznává.

Zpěvačka si velmi zakládá na domě v Uhříněvsi, který považuje za nejlepší bydlení, které kdy měla. Samozřejmě se snaží hnízdečko všelijak opečovávat a vylepšovat třeba nákupem nových doplňků a nábytku. "Když se nám něco líbilo, změřili jsme prostor, a pokud se tam ta věc vešla, tak jsme si ji pořídili. Moc ráda kupuji kytky, těm se u nás opravdu daří. I přesto, že u mě mají spartánskou výchovu," přiznala se Heidi Janků v časopise Energie a Úspory. Proč ale kytičky tolik trápí a nezalévá je, to už neprozradila. To tedy od ní není hezké!

Přečtěte si
beladona
1. 11. 2014 • 11:53

oxallis nereaguj, představ si : malá, hnědá , tváři divé u notebooku osoba; o berličce, hnáty křivé, hlas - vichřice podoba! čus, jdu do fitka

beladona
1. 11. 2014 • 11:46

ararat araratko, ty určitě stejně, tak jak tady , číháš doma u kukátka. Musíš už mít křečový žíly jak špagáty ! Bacha na to. Vlítne na tebe trombóza a v AHA bude nuda

beladona
1. 11. 2014 • 11:17

nejen ochráncům, i divákům radost nedělá. Pardon - jediná výjimka - a to když se " NAČANČÁ. " To je nářez !!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.