Habera s Peštovou mají slzy v očích: Dnes pohřbívají milovaného člověka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Habera s Peštovou mají slzy v očích: Dnes pohřbívají milovaného člověka!

Habera s partnerkou Danielou Peštovou dnes vyprovází zpěvákova otce na poslední cestu.
Habera s partnerkou Danielou Peštovou dnes vyprovází zpěvákova otce na poslední cestu. (Aha! – Marek Pátek)

Oblíbený zpěvák Pavol Habera (52) se dnes naposledy loučí se svým milovaným otcem Pavlom (†83), který v pondělí zemřel. A oči plné slz má i zpěvákova partnerka Daniela Peštová.

Habera s matkou Boženou a partnerkou Danielou Peštovou navštívili už v úterý restauraci v Ivánke pri Dunaji, kterou si podle informací Nového Času pronajali na dnešní smuteční hostinu. „Přijde 30 lidi z nejbližšího okolí, chtějí mít tiché a důstojné rozloučení. Jsou opravdu zlomení žalem,“ prozradil zdroj slovenského deníku.

Ztráta milovaného dědečka trápí i zpěvákovu dceru Zuzanu, která svému otci pomáhala s vyřizováním všech věcí na pohřeb i následnou smuteční hostinu.

Habera starší se celý život živil poctivým řemeslem – byl strojním zámečníkem. Poslední léta si nicméně užíval důchodu po boku své ženy Boženky. Právě rodiče byli těmi, kdo nasměroval Haberu mladšího k hudbě. „Paľo dostal k Vánocům 1976 od rodičů svojí první kytaru – španělku za 170 Kč,“ píše se na fanouškovské stránce oblíbeného hudebníka.

Autor:  ph

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.