Haberova Daniela Peštová: Promluvila o zradě v manželství! "Navždy ztratil moji důvěru…" | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 26. května 2024

Svátek slaví Filip, zítra Valdemar

Haberova Daniela Peštová: Promluvila o zradě v manželství! "Navždy ztratil moji důvěru…"

Zatímco na současný vztah si Daniela nemůže stěžovat, první manželství skončilo obrovským zklamáním...
Zatímco na současný vztah si Daniela nemůže stěžovat, první manželství skončilo obrovským zklamáním... (Aha! – Marek Pátek, Martin Hykl, David Kundrát, Petr Novotný, Alexandr Malachovský)

Rodačka z Teplic Daniela Peštová (43) se dokázala z malého města dostat až na pařížská módní mola a nakonec i do Ameriky. Žije se slovenským zpěvákem Pavlem Haberou (51). S ním má dvě dcery, ale syna Yannicka měla s prvním manželem, který ji zlomil srdce…

V roce 1998 se Peštová rozvedla s prvním manželem Tommasem Butim. Nepodařený vztah s bývalým ředitelem řetězce Fashion Café zasáhl modelku natolik, že se vzpamatovávala dalších pět let.

„Vdala a po pěti letech zase rozvedla. Tohle bylo poprvé, kdy jsem opravdu zažila, jaké to je, když je něco zgruntu nefér. Ne doba začátků v modelingu nebo v cizích zemích byla pro mě úhelná, ale zrada v manželství to byla. Můj bývalý manžel zradil moji absolutní důvěru, bez které moje verze vztahů nefunguje. Ukončila jsem to já, ale dlouho jsem se pak nemohla zbavit psychické, ale i fyzické bolesti. Nikdy bych nevěřila, jak bolí zlomené srdce. Ta intenzita fyzické bolesti mi vyrazila dech,“ vzpomíná Peštová v rozhovoru pro magazín Moje psychologie.

Když nejhorší přebolelo, vybudovala si Daniela se svým ex korektní vztah. Předtím však byla postrachem svateb a nikomu se nechtělo ji zvát. „Protože když přišlo k bodu, zda někdo ze zúčastněných má nějaké pochybnosti, byla jsem vždy připravená vstát a upozornit na to, že to může špatně dopadnout. Až po čase mi došlo, že některým se to povede – třeba mým rodičům. Dnes vím, že nic není věčně zalité sluncem, a vidím, že to prostě jde. Že když se jednou spálím o hrnec, neznamená to, že se už nikdy neukážu v kuchyni,“ uzavírá modelka, která je tváří několika značek a pomáhá týraným ženám.

 Přečtěte si
20tina12
24. 3. 2019 • 22:39

Moc drsná ve tváři

cukrenka
16. 2. 2016 • 13:04

Daniela mne překvapila, modelky nebývají často takové.....

akaska
26. 6. 2014 • 15:24

Vy budete asi jejich placeny kronikar, ze tak vsechno vite.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.