Přiživí se na slávě sestry? Budou koncerty Ivany Bartošové? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 23. ledna 2022

Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena

Přiživí se na slávě sestry? Budou koncerty Ivany Bartošové?

Vrátí se sestra Ivety Bartošové zpět na podia?
Vrátí se sestra Ivety Bartošové zpět na podia? (Foto Aha! – Pavel Machan, Marek Pátek, Martin Hurda, ara)

Proč sestra Ivety Bartošové (†48) Ivana (48) nikdy nedosáhla takového úspěchu, jako její dvojče? Podle lidí z branže měla víc talentu a lepší hlas. Pokusí se snad o návrat do světa šoubyznysu dnes?

Ivana dříve také zpívala, ale nebyla zkrátka tak průbojná, jako tehdy Iveta. Před dvaceti lety místo boje o Slavíky odešla do Švýcarska a nechala sestře volnou cestu. Po smrti Ivety Bartošové ale začíná zapomenutá zpěvačka Ivana dostávat různé nabídky na vystoupení. Jak s nimi naloží?

„Ivana měla sestru hodně ráda, proto jí šla raději ź cesty. A v současnosti, když si na ni vzpomněli různí pořadatelé, tak o tyto nabídky nemá zájem. Rozhodně se nechce zviditelňovat na smrti sestry,“ prozradil zdroj stránek sip.denik.cz.

Otázka je také hodně citlivá pro samou Ivanu, která se k věci odmítla vyjádřit. Ačkoliv byly sestry, jejich vztahy prý byly velmi chladné. Komunikace vázla dokonce i v době, kdy se Ivana odstěhovala do zahraničí a pro Ivetu neznamenala konkurenci. „Nebyl to sesterský vztah, jak by si Ivana přála. Nikdy si nevolaly několikrát v týdnu. Byly v kontaktu tak jednou za půl roku. Ivetě to tak ale stačilo," dodal zdroj.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.