Kde vaří slavní: No teda, Heidi má v kuchyni koberec!? Co dalšího dělá na architektku nedostatečný dojem? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 7. prosince 2023

Svátek slaví Ambrož / Benjamín, zítra Květoslava

Kde vaří slavní: No teda, Heidi má v kuchyni koberec!? Co dalšího dělá na architektku nedostatečný dojem?

Kuchyňský kout hodnotí architektka jako velkorysý, přesto má výhrady.
Kuchyňský kout hodnotí architektka jako velkorysý, přesto má výhrady. (Foto: Aha! - Alexandr Malachovský)

Zajímá vás, jak vypadají kuchyně českých celebrit? Kdo dává přednost luxusu a kdo naopak stylové kuchyni s nábytkem jako po babičce? Opět jsme zvonili u známých osobností a zjišťovali, jak to u jejich plotny vypadá. I tentokrát jsme požádali odbornici, vyhlášenou bytovou architektku Zuzanu Matelovou, která jejich »království« ohodnotila.

Heidi Janků (51)

„S manželem jsme chtěli nadčasovou, prostornou a funkční kuchyň. Kuchyňskou linku nám vyrobila firma na míru. Vybrali jsme si barvu třešňového dřeva, které na mě působí uklidňujícím dojmem. Po letech jsme se ale rozhodli, že k ní ještě necháme vyrobit pultík, aby bylo více místa. Naštěstí firma, která nám kuchyň vyráběla, měla ještě stejné desky a dřevo, takže to vypadá, jako by tu byl ten pultík odjakživa.“


Přísným okem architektky

+ Kuchyňský kout je řešen velkoryse.
- Na druhou stranu působí nedostatečným dojmem. A to zejména, díky mnoha »vystaveným« předmětům a pomůckám. Členění horních skříněk opticky prostor spíš rozbíjí. Jejich členění a různé velikosti působí zmateně. Diskutabilně je zde použit na zemi koberec a na kraji linky televize. Opticky chybí řád.Přečtěte si
paralenka
22. 10. 2014 • 21:34

Já ho mám bez problémů v jídelním koutě, který na linku navazuje a nic strašného se neděje. Ale dlažbu naštěstí nemám, kvalitní krytina mi přišla vhodnější.

paralenka
22. 10. 2014 • 21:32

Možná přeplácané, ale zrovna ten koberec chápu. Není nic horšího než studená dlažba, pokud není vyhřívaná. Módní, ale komfortu nepřidá. V době robotických vysavačů snad ani určitá nepraktičnost nevadí, i když znám příjemnější podlahové krytiny. Takže spíš vyházet flašky, poněkud vyklidit prostor na lince a je vymalováno. Každý má jiný vkus, já raději světlý nábytek.

soorry
21. 10. 2014 • 22:05

jo, a hlavně když se něco vyleje, mastné fleky-.při smažení prská mastné, to se pak na to lepí prach a to je pak hnus

soorry
21. 10. 2014 • 22:02

Připadá mi to jako by se starý kredenc odnesl někam do komory a tam se do a na něj dalo vše, co je potřeba uklidit. dvě prosklené skříńky by stačily a zbytek dřevo, to aby to vypadalo uklizeně.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.