Dojemné setkání Petra Kramného s rodinou: Sestra ho nechtěla vidět! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Dojemné setkání Petra Kramného s rodinou: Sestra ho nechtěla vidět!

Petr K. byl během návštěvy hlídán, kvůli obavě z ovlivňování svědků.
Petr K. byl během návštěvy hlídán, kvůli obavě z ovlivňování svědků. (Foto: Aha! - Martin Hurda, koláž Ahaonline.cz)

Konečně se dočkal. Emotivní setkání proběhlo v ostravské věznici, když podezřelého z dvojnásobné vraždy Petra Kramného (35) navštívila část rodiny. Konkrétně zdrcení rodiče, tatínek Karel a maminka Irena. Sestra Lenka bratra nepřijela podpořit, protože nepatří k těm, kteří by o nevině Petra Kramného byli přesvědčeni.

Po více než dvou týdnech, které trávil Petr Kramný v izolaci a maximálně hovořil s právníkem a vyšetřovateli, pocítil trochu upřímné podpory a lásky ze strany nejbližších. Rodiče Petra nepřišli s prázdnou a trojice postižená rodinnou tragédií pospolu strávila dvě hodiny, přibližně od půl osmé ráno.


Co bylo ve dvou balíčcích, které vězeň dostal? Otec Karel nejspíše přinesl nějaké dokumenty a matka Irena něco na přilepšenou. "Nic vám k tomu neřeknu," odvětila nabroušeně maminka potencionálního vraha. Setkání proběhlo v přinejmenším nevlídných podmínkách místnosti ne nepodobné školní třídě včetně lavic. Jenže za učitelským stolem seděl ostražitý bachař. "Nesmíte si vzít dovnitř skoro nic, jídlo a pití si koupíte v automatu," prozradila Blesku jedna z dalších návštěvnic.
Ta byla také svědkem setkání Petra Kramného s rodiči, o čemž řekla: Z jedné igelitky pro Petra vytáhli nějaké papíry." Jde snad o kresby mrtvé Klárky, které si tehdejší hotelový vězeň prohlížel již v Egyptě? Radostné shledání však zkalila nepřítomnost Petrovy sestry Lenky. Ta má podle našich informací s bratrem dlouhodobé neshody a ani se tím netají. "Nechci ho obhajovat," prozradila novinářům svůj náhled na věc.

Přečtěte si
franckajagrova
6. 3. 2014 • 16:36

Sem napište Váš názor Rodiče si to nechtěj připustit, sestra pochopila pravdu..kdyby si mysleli,že je vrah nešli by za ním..pořád věří,protože jsou rodiče,ale..

ho.no
6. 3. 2014 • 12:30

a zase Péťa

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.