Petr Kramného záhadný balíček přecenil: Proč mu nepomohl přesvědčit kriminalisty? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Petr Kramného záhadný balíček přecenil: Proč mu nepomohl přesvědčit kriminalisty?

Jako již několikrát, v kauze Petra Kramného se překvapivě objevují informace, které mají změnit celý průběh vyšetřování, ale nakonec kde nic tu nic. Ukázkou takové "bubliny" byl slibovaný zvrat díky obsahu záhadného balíčku, o kterém se však od návratu Petra Kramného do vlasti mlčí. Proč vlastně?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zdenios
08. 03. 2014 14:55

Tady se monitoruje chování člověka, který už to hlavní prožil v Egyptě - po třech měsících už člověk bere nový dech. Neskutečné je to, jak se popisuje jeho mimika a podobně. Pak ještě může být verze, že je v ochranné izolaci před vším, co mu jen ubližuje včetně "paparazi".

zdenios
08. 03. 2014 14:49

Udělal se rozbor látek z trička? Tam by měla být jediná stopa, když už na místě byl nejdříve personál a vše jaksi uklidil.

ho.no
03. 03. 2014 22:02

Tak jsem si chtěl chvilku pokecat,ale je to tady zase samý PRD ,tak jdu raději pryč.Ten smrad si zase nevidí do "úst",chudák.

prroud
03. 03. 2014 22:40

Ty si nechodis pokecat,ale urazet vsechny kolem! .Taaahni!

bohatypoodnikatel
03. 03. 2014 23:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
04. 03. 2014 11:23

Ty me urazit nemuzes

bum-bac-bum
04. 03. 2014 10:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
04. 03. 2014 11:22

Neverim ani v jeho nevinu,ani v jeho vinu bum-bac,nevim kdo to byl a samozrejme ho z toho co vim,nemuzu vyloucit!Ale ani nemuzu rict:"Byl to on".Nezbejva mi nez nestranne cekat jak dopadne vysetrovani.Tak cekam

prroud
04. 03. 2014 19:13

Bum-bac,o tom pripadu pred 20 lety nic nevim....

jesie
04. 03. 2014 13:32

Prroude, nic ve zlém, kdykoliv čtu tvoje příspěvky, tak ty taky urážíš všechny kolem sebe, jenom proto, že nesdílí tvůj názor. Je svoboda slova, tak si holt, každý můžeme říct, co chceme. Každý se vyjadřujeme jinak, když ti to vadí, tak sem nechoď a máš po problému. Diskuse je od toho, aby se diskutovalo, tak nech volné pole i pro ostatní a ne, aby si nám vnucoval to, co si myslíš ty.

prroud
04. 03. 2014 14:55

Taky nic ve zlym jesie.Ale co si predstavujes pod pojmem "svoboda slova"? To ze narknu nekoho z vrazdy? To uz neni svoboda slova,ale pomluva,navic dost zavaz­na..­....­...ne­bo nemame stejnej nazor ? ;-).O tom asi diskutovat nebudeme? Diskuze je diskuzi tak dlouho,dokud je vedena v ramci pravidel slusnosti.Pochybuju ze se ti libi "diskuze".kde po sobe plivou lidi navzajem a pomlouvaj druhy?To nema s diskusi ani vyjadrovanim svyho nazoru mnoho spolecnyho.

jesie
04. 03. 2014 17:39

http­://www­.popel­ky.cz­/pra­ve-ted/muze-se-mrtvy-clovek-otocit-pane-kramny.html
přečti si tyto úvahy a zamysli se nad tím. Pan Kramný je lhář, kdyby měl čisté svědomí a těm " svým holkám " neublížil, tak bude vypovídat v podstatných věcech stále stejně, ale on své výpovědi mění jako spodní prádlo, právě proto, že lže, což vypovídá o tom, že má podíl na smrti manželky a dcery. Čisté svědomí rozhodně nemá. Když dával rozhovory pro TV, tak mluvil jako mluvčí, za svůj život jsem ještě nezažila člověka, kterého potkala jakákoliv tragédie, aby mluvil jak z partesu, jako pan Kramný. Člověk, ač otrlý, taková tragédie ho srazí na kolena, ať chce nebo nechce, což se u tohoto člověka nestalo. Divné a neříkej mi, že každý to prožíváme jinak. Ne, prožíváme bolest všichni stejně . Tak, to je můj názor a tak si představuji svobodu slova. Nikdo by o panu Kramném neřekl,že je vrah, kdyby indicie nevedly k jeho osobě. A k otázce diskuze? Ano v tom ti dávám za pravdu, že diskuze je to do té doby, pokud je vedena v rámci slušnosti. Tak se jí prosím řiďme všichni slušní, i ty.

prroud
04. 03. 2014 19:11

Predpokladam a doufam,ze jsi si vsimla,ze jsem nikoho a nikdy prvni sproste nenapadl,a vlastne nikoho kdo opravdu diskutoval,protoze je rozdil rict :"Kramny je vrah" a rozdil rict :"Myslim si,ze Kramny je vrah",proti tomu bych jen oponoval tim,ze nevim,jestli je nebo neni,ovsem na prvni konstatovani nelze odpovedet jinak nez na sireni pomluvy.Myslim,ze souhlasis.Ze se kazdej chova jinak slyset nechces,ale musim to odkejvat z vlastni zkusenosti,i z hodne vypjatejch situaci,je az neuveritelny co maler s lidma dokaze udelat,tema netrenovanejma.Jsou i takovy,jako selmy,cejtej krev a nemaji dost,takze otrlost je jeste mirnej vyraz.Divila by ses kolik takovejch je.Neni tu dost mista psat ti jak to vim,proc a odkud.Nicmene neprestanu trvat na tom,ze pockam se soudem na odborniky.Co bych udelal s vrahem,at je jim kdokoliv jsem uz psal vickrat.Je skoda,ze pomatena legislativa(svetova moda) spis gaunery chrani,nez ucinne tresta,ignoruje spravedlivy prirozeny pravo.Bohuzel.

egyptanka
03. 03. 2014 20:58

Kdybych se s prominutím poblila,tak určitě minimálně špinavé věci vymáchám ve vodě aby nesmrdělo a nenapadlo by mě,si ho schovávat jako případné alibi,pokud bych ovšem nevraždila. Zvláště na dovolené,kde oblečení nemám neomezené množství.

prroud
03. 03. 2014 21:06

To jsme uz dva

prroud
03. 03. 2014 21:26

Ale s tim pripadnym alibi nevim,taky to mohlo bejt treba ve vode v kbeliku na vyprani a kdyz mu to vsechno doslo,tak to schoval pro laborku(jestli to je opravdu to,co schovaval!).Je celkem pochopitelny,ze nejaky prani ho v ty hruze ani nenapadlo......

bum-bac-bum
04. 03. 2014 10:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

xeva
03. 03. 2014 20:27

Tak kdyz jsi tam tak stastna tak co lezes z te dobre ameriky do ceskych spatnych novin ? Taky jsem temer cely zivot zila pracovne mimo cr a nikdy me nenapadlo plivat na cechy a cokoliv ceske, degradocat ceske mysleni a popouzet lidi, mas typicky americky syndrom- my jsme nej..., a za nami kupa hnoje, nech si sva moudra do vasich novin.

prroud
03. 03. 2014 20:44

To uz neni na plivani,nerika se mi to dobre,jsem z toho smutnej,ale to uz je na mlaceni po tech spros­tejch,­linej­ch,po­hodln­ejch a nezodpovednejch drzkach,kdyz dopustili udelat s rodnou zemi to co dopustili!

prroud
03. 03. 2014 20:46

Je videt,zes toho v ty "cizine" moc nepobrala,ledaze jsi byla v prohnily Bruselsky Evrope.......to pak chapu.......ten malej rozhled.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.