Jak získat levné lety uprostřed sezóny? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 1. prosince 2023

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Jak získat levné lety uprostřed sezóny?

 (envato)

Cestujte levně i uprostřed sezony. Ať už byste se během léta rádi podívali do Dubaje, Amsterdamu, Barcelony nebo třeba Verony, díky našim ověřeným tipům můžete pořídit výhodné letenky i v půli léta. Jak na to? Stačí vsadit na vyhledávač eSky a nechat se unášet na vlnách dovolenkového moodu.

Vsaďte na více leteckých společností

Letecké společnosti z celého světa fungují na principu složitého rozvrhu, který se velice často mění. Ušetřit proto lze kombinací letů od různých aerolinek. Abyste nemuseli navazující lety od jednotlivých dopravců komplikovaně hledat a zjišťovat nejlevnější varianty, existují platformy, které výhodné letenky hledají za vás. Jednou takovou je i společnost eSky, která nabízí všechny letecké společnosti na jednom místě. Jednoduše stačí do vyhledávače zadat, odkud a kam chcete cestovat, termín, počet cestujících a vyhledávač eSky vám přehledně zobrazí nejlevnější nabídky od několika leteckých společností dle všech vašich uvedených kritérií. 

Vyhledávač společnosti eSky samozřejmě můžete využít i pro přímé lety. Snadno tak můžete nalézt výhodné letenky například do Barcelony https://www.esky.cz/letenky/0/0/ci/bcn/barcelona, která je v létě hojně vyhledávanou destinací.

Vyhledávače výhodných letů

Jak již bylo zmíněno, vyhledávače představují jeden z nejoblíbenějších způsobů, jak lze bez větší námahy najít cenově lákavé letenky do míst, kam by vás možná ani nenapadlo cestovat. Společnost eSky při hledání zvýhodněných letů prochází nabídky od stovek leteckých dopravců a porovnává ceny různých společností – tradičních i nízkonákladových leteckých společností, včetně nabídky charterových letů – tak, aby vám vždy poskytla bezkonkurenční nabídku. Díky tomu budete mít jistotu, že ať už se v půli sezony rozhodnete vycestovat kamkoliv, letenky eSky https://www.esky.cz/letenky vás rozhodně nebudou stát veškeré úspory.

Akční nabídky a newslettery

Chcete vyrazit na dovolenou a příliš vám nezáleží na tom, zda to bude k moři, do hor nebo do víru velkoměsta? Doporučujeme vám začít pravidelně sledovat akční nabídky, které neustále přináší nové a nové zvýhodněné lety. Na eSky vždy naleznete aktuální seznam nejlevnějších letenek, z nichž si jistě vybere i ten nejnáročnější cestovatel. 

Nemáte čas neustále hledat akční nabídky a probírat se zvýhodněnými lety? Přihlaste se k odběru newsletteru a nechte si od eSky zasílat ty nejžhavější lety přímo do své e-mailové schránky! 

Jestliže víte, kam chcete cestovat, ale nevíte, kdy přesně by to bylo nejvýhodnější, vybírejte termíny letů elasticky. Platforma eSky vám po zadání destinace vždy nabídne nejvýhodnější lety v blízkých termínech. Je tak možné, že letenky Amsterdam https://www.esky.cz/letenky/0/0/ci/ams/amsterdam budou až o polovinu levnější, pokud svůj let o pár dní posunete. 

Kromě samotných letenek lze navíc ušetřit i na tzv. dodatečných službách. Většina nízkonákladových leteckých společností, nabízí dodatečné služby, jako je odbavení na letišti, více odbavených zavazadel, prioritní vstup na palubu či rozšířený prostor na nohy, za tučný poplatek, který může výrazně navýšit cenu vaší cesty. Obzvlášť tehdy, pokud cestujete jako rodina, a tak kupujete hned několik letenek.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.