Škatulata u Svěceného: Vášnivá líbačka s Machálkovou
Tak to tak vypadá, že si rozvedený Jaroslav Svěcený (62) nějak nemůže vybrat. Nejdřív nasadil svoje zbraně alfasamce na Moniku Trávníčkovou, se kterou strávil noc v kanceláři, následně se vyznal z citů Zdeňce Žádníkové - Volencové, se kterou přespal v italském hotýlku, a pak před narvanou Lucernou políbil Leonu Machálkovou. No...čert se v tom vyznej!
„Začínám mít obavy, že se kolegyně budou bát se mnou vystupovat. Objeví se klavíristka nebo cemballistka a zase se něco napíše. Já si na vystupování vybírám ženy, které dělají skvěle svůj obor, ať je to hudebnice, nebo herečka. S dámami se mi vystupuje nejlíp,“ řekl nedávno pro Super.cz. No není se čemu divit, jeho projevy vskutku vyvolávají domněnky. Leonu políbil totiž přímo před zraky tisíců párů očí.
Stálice české hudbní scény Leona Machálková (55) o víkendu totiž potěšila fanoušky vyprodanou Lucernou, v níž se po zpěvaččině boku předvedla plejáda slavných kolegů. Kromě lva salónů Jaroslava dorazila i sopranistka Lenka Graf, která žije polovinu roku na Floridě.
„Byla jsem poctěna a na nabídku jsem hned kývla. Leona je vynikající zpěvačka. Moc si toho vážím a doufám, že si společně v budoucnu ještě zazpíváme,“ prozradila zpěvačka.
Jana Fabiánová na koncertě Machálkové: Leona je moje srdcovka!
„Repertoár jsem koncipovala delší dobu, protože jsem chtěla udělat radost fanouškům, kteří mě mají rádi jako popovou a muzikálovou zpěvačku, ale mnozí vědí, že zpívám i jazz a šanson. Proto jsme připravili i nové aranže. A myslím, že divákům se to líbilo, soudím podle atmosféry v Lucerně,“ řekla Blesku Machálková s tím, že klasickou hudbu má velmi ráda, proto Lenku Graf požádala, aby vystoupila a je velmi vděčná, že sopranistka doslova překopala své plány a dorazila.
„Klasická hudba je balzám pro duši a ve spojení s Petrem to bylo opravdu dechberoucí,“ říká Machálková.
Lenka Graf na koncertě Leony Machálkové: Obdivuju, že se drží tak dlouho!