Hororový rozvod: Martina za jízdy pobodala manžela! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 3. června 2023

Svátek slaví Tamara, zítra Dalibor

Hororový rozvod: Martina za jízdy pobodala manžela!

Martině T. B. hrozí až 20 let za pokus o vraždu manžela.
Martině T. B. hrozí až 20 let za pokus o vraždu manžela.  (Foto Aha! – Zdeněk Matyáš, ara)

Krvavou tečku udělala za dlouhodobými manželskými neshodami Martina T. B. (53) z Brna. Žena s psychickými problémy neunesla rozvod a ztrátu střechy nad hlavou. S nožem v ruce se vrhla na Pavla T. (54), a to během jízdy v autě.

Vražedný útok z loňského léta nyní probírá Krajský soud v Brně. Ženě hrozí až dvacet let v base. Manžel, který řídil, inkasoval nečekaně čtyři rány nožem, mimo jiné do zad a pravé části hrudníku. Přežil jen díky rychlé lékařské pomoci. „Cítil jsem, jak mi nožem míří na záda. Bodla mě i venku u auta, crčela ze mě krev,“ řekl postižený.

Nepamatuje si nic?

Martina, kterou obžaloba viní z plánování vraždy, si prý na nic nepamatuje. „Probrala jsem se až v policejním autě, s pouty na rukou,“ uvedla u soudu. Soužití obou partnerů zničily ženiny psychické problémy a tři pokusy o sebevraždu, údajné domácí násilí a také obří dluhy. Jen ženin syn prohrál coby gambler čtyři miliony. I proto ji měl Pavel T. i s její matkou vykázat z bytu a usiloval o co nejrychlejší rozvod. V dubnu bude u soudu vypovídat jeden ze svědků a znalec, poté by měl padnout rozsudek.

Přečtěte si
Mirka Nová
30. 3. 2023 • 19:43

Náš rozvod s manželem byl taky chvílemi dost šílený, ale oba jsme to přežili. Naším problémem byli děti, o které jsme se hádali. Proto jsem oslovila na internetových stránkách http­s://ww­w.ci­kr.cz/ advokátní kancelář, kde jsme se domluvili na zastoupení při rozvodu, abych se nemusela všech stání zúčastňovat. Naštěstí vše dobře dopadlo a děti mám ve své péči a můj bývalí manžel se s nimi schází jednou za čtrnáct dní.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.