Chudák potetovaná kočička: Mám za sebou těžký kriminál | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 1. října 2023

Svátek slaví Igor, zítra Olívie

Chudák potetovaná kočička: Mám za sebou těžký kriminál

Kočičce je rok, ale několik měsíců prožila ve vězení.
Kočičce je rok, ale několik měsíců prožila ve vězení.  (Foto AP, Reuters)

Jako kotě měla smůlu, byla mazlíčkem kriminálníků nejhrubšího zrna. Měli ji rádi, ale tak nějak po svém. Nebohou micku potetovali, jak je v téhle komunitě zvykem. Ale že ji týrali, jim ani v nejmenším nedošlo.

Asi aby si ji poznali, nebo snad kvůli tomu, že prostě patřila do gangu a příslušnost se dává najevo kérkou... V ostré mexické věznici Cereso 3 v Ciudad Juarez vzali gangsteři kočku plemene Sphynx bůhvíkde. Prostě se tam nějak dostala, ale zpestřila jim nudu, měli ji jako maskota. A protože jde o kočičího naháče, vytetovali jí na bok nápis Hecho in Mexico (vyrobeno v Mexiku) a další obrázky.

Naštěstí se jako zázrakem (našli ji při kontrole cely, protože mňoukala) dostala ven a teď má útočiště na veterinární klinice. Veterinářka Giselle Rubiová ji dala do kondice, vystresovanou micku uklidnila a teď je k mání k adopci. „Je velmi společenská, mazlivá, je ve formě a bez infekcí. Za nový domov bude moc ráda,“ oznámili na tiskovce.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.