Kellnerův soukromý tryskáč se vrátil z Aljašky: Přivezl tělo nejbohatšího Čecha? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Kellnerův soukromý tryskáč se vrátil z Aljašky: Přivezl tělo nejbohatšího Čecha?

Petr Kellner
Petr Kellner (Profimedia)

Nejsmutnější návrat domů! Luxusní soukromý boeing zesnulého Petra Kellnera (†56) se vydal ve čtvrtek na cestu z Aljašky a v Praze přistál včera krátce před půl třetí ráno. Na palubě měl zřejmě tělo nejbohatšího Čecha, který zahynul při pádu vrtulníku.

Kellnerův tryskáč čekal dva dny na letišti v Anchorage, ve čtvrtek se ale dal do pohybu, krátce stál před jedním z hangárů a pak se odlepil od země. Zda se na desetihodinovou cestu vydal i s dalšími pasažéry havarovaného vrtulníku, není jasné. Vzhledem k tomu, že z Prahy boeing zamířil do Lyonu, má se za to, že tam dopravoval i tělo Kellnerova přítele, snowboardového instruktora Benjamina Larochaixe (†50). Vdova po zesnulém Francouzovi už oznámila, že jeho pohřeb bude v pondělí. Spekuluje se i o tom, že do Prahy letoun přepravil i jediného přeživšího – snowboardistu Davida Horvátha (48), jehož jméno zmizelo ze seznamu pacientů nemocnice. Vyšetřovatelé oznámili, že s ním mluvili a prý jim poskytl »cenné informace«. Podle ředitele skupiny PPF Vladimíra Mlynáře zřejmě nestojí za tragédií technická závada, ale souhra nešťastných náhod, povětrnostních a přistávacích podmínek.

Přečtěte si
mbmb
11. 4. 2021 • 08:24

kellner=cisnik je Produkt nasi doby ! Nudil se nahlas a vyhledaval Aljasku jak pubertak ! O2 ridil z heli a je to videt , nehorazny neporadek . Tady delate ( smrt mu nepral nikdo) modly a geniuse,sedlo by lepe gangstry ! vas Kaja G.;pilny pracoval od 17 az do smrti a mel 1dum +1 chatu + 1 mld ,ale ne 300 !!!! tak prestante oslavovat Kozene, Bakaly,Janousky a spol

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.