Krvavý útok nožem v centru Jihlavy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Krvavý útok nožem v centru Jihlavy!

Útok se odehrál v centru Jihlavy poblíž marketu Albert.
Útok se odehrál v centru Jihlavy poblíž marketu Albert. (Foto David Vondráček)

Pobodaný muž bojující v nemocnici o život a druhý v poutech. Takový je výsledek krvavého incidentu, který se v sobotu odpoledne odehrál v centru Jihlavy. Podle některých svědků je obětí cizinec, zřejmě rumunské národnosti.

Co se mezi muži odehrálo, zatím není zcela jasné. Jisté je, že jeden na druhého vytáhl nůž a zasadil mu několik bodných ran. Na místě zasahovaly desítky policistů, záchranářů a strážníků. Nůž, který ležel pohozený na ulici, policie zajistila. Podle svědků bylo na místě hodně krve. „Viděl jsem, jak policie podezřelého prohledávala. Měl tričko od krve. Pak s ním dvacet minut mluvil psycholog. Muž byl zabalený do deky. Poté ho v poutech odvezla sanitka za doprovodu policie,“ řekl Aha! svědek David V. „Podezřelý byl zadržen. Další informace nelze vhledem k fázi prověřování nyní poskytnout,“ popsala policistka Jana Kroutilová

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.