Black Friday 2020 – nakupte si dárky k Vánocům včas a se slevou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Black Friday 2020 – nakupte si dárky k Vánocům včas a se slevou

 (Notino)

Listopad je měsícem nákupů. Zejména druhá polovina listopadu se už nese ve znamení předvánočních příprav. Chystáme se na zahájení adventu, blíží se mikulášská nadílka a samozřejmě si potřebujeme nachystat vše na Vánoce – ať již jde o dárky, dekorace, či třeba předvánoční pečení. Nakupte díky Black Friday 2020 levněji.

Černý pátek neboli Black Friday k nám přišel z USA. Ani zde se neslaví zas tak dlouho, ale až od roku 2005, a je dnem, kdy obchody před Vánocemi nabídnou extrémní snížení cen pro nalákání zákazníků k nákupům. Mnoho obchodníků zlevňuje jen část zboží, nebo se drží striktně nabízení slev pouze v tento den. Proto jsou v USA k vidění zákazníci, kteří doslova kempují před obchody, aby se na ně dostalo vysněné zboží za zlomek ceny.

Black Friday je pohyblivý svátek

Datem může být některý z termínů od 23. do 29. listopadu. Black Friday 2020 vychází na 27. listopadu. Mnoho obchodů však svátek slaví déle, zejména e-shopy, a slevy nabízí celý víkend plus následující pondělí (tzv. Cyber Monday), nebo dokonce více týdnů. Pro zákazníky to nabízí ještě více výhod a prostoru pro levnější nakupování. Bohužel mnoho obchodů tento svátek degraduje a Black Friday vyhlašuje kdykoliv během roku. Letos si navíc slevy Black Friday užijeme jako zákazníci jenom přes internet, protože Covid-19 klasické kamenné obchody uzavřel a kromě těch nejnutnějších mají běžné obchody zavřeno.

Předvánoční slevy na Notino

Možná budete muset mnoho letošních dárečků posílat svým blízkým poštou. Proto se hodí rozměrově menší dárky, třeba v podobě kvalitní kosmetiky či parfémů. Black Friday máte možnost využít i při svých nákupech na Notino.cz. Slevy odstartovaly již 16. 11. 2020 a potrvají dva týdny. První týden se nese ve znamení 15% slevy na parfémy (mimo výprodejové), ještě lákavější nabídka je nachystána na druhý týden.

Parfémy patří mezi nejoblíbenější vánoční dárky

Voňavé dárky nemohou zklamat. Existují univerzálně líbivé vůně, které se prostě líbí každému. Snadno jako dárek věnujete parfém, který dotyčný nosil dříve a již mu došel. Nebo zkusíte některou z tradičně oblíbených značek parfémů, jakými jsou jsou Calvin Klein, Jean Paul Gaultier, Chanel a dalších. S parfémem věnujete krásu, luxus a styl v jednom dárečku.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.