Strčila ho ze schodů... ZEMŘEL! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. února 2023

Svátek slaví Blažej, zítra Jarmila

Strčila ho ze schodů... ZEMŘEL!

25letá pachatelka Caseha Bishopová.
25letá pachatelka Caseha Bishopová. (Reprofoto YouTube, LVMPD)

Smutný případ, který jako by byl odrazem dnešní uspěchané a bezohledné doby, řeší policisté v Las Vegas. Mladá černoška (25) tam ze stojícího autobusu vystrčila důchodce, s nímž se předtím poškorpila... Senior se zřítil na chodník a zranil se tak vážně, že zemřel! Ženu tak viní z vraždy!

Potíže začaly už dříve. Mladá pasažérka, celým jménem Cadesha Bishopová, během jízdy nadávala a pokřikovala na ostatní v autobuse. Zatím není jasné, zda nebyla pod vlivem omamných látek.
Důchodce Serge Fournier (†74) ji podle svědků slušně požádal, zda by se nemohla uklidnit. To ale neměl dělat, protože když se na další zastávce pokusil vystoupit – a šlo mu to jen velmi pomalu –, Bishopová ho sprostě strčila zezadu a on padl obličejem přímo na chodník!


Pád sice přežil, dokonce přímo na místě odmítl ošetření. Ještě téhož dne ale sám zamířil do nemocnice a o měsíc později zemřel, jak informovala tamní policii mužova rodina. „Bolestí nebyl schopen jíst. Měl rozdrcené kyčle,“ řekl Fournierův soused.
Losangeleská policie záhy útočnici Bishopovou zadržela a teď ve vazbě čelí obvinění z vraždy!Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.