Ostravanům vadí jeho halucinogenní účinky! Petice proti chodníku | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Ostravanům vadí jeho halucinogenní účinky! Petice proti chodníku

Jiří Juřička (20, vlevo) s kamarádem Vítem Skupienem (20) na halucinogenním chodníku.
Jiří Juřička (20, vlevo) s kamarádem Vítem Skupienem (20) na halucinogenním chodníku. ( Foto - Aha! Michal Charbulák)

Kuriózní petici založil s kamarády student Jiří Juřička (20). Protestuje proti chodníku u nádraží Ostrava-Svinov, jenž má nejen podle něj neblahé účinky na procházející lidi.

Petice je reakcí na stovky negativních příspěvků v diskuzi na sociálních sítích. „Lidé při chůzi na chodníku padají, točí se jim hlava, nebo pociťují mírnou slabost,“ vysvětlil student. Může za to podle lidí dlažba, kde se střídají světlé a tmavé pruhy. Chodníku se říká »halucinogenní« nebo »psychedelický«, má ale i vulgárnější přezdívky. Radnice Svinova na něm nic měnit nehodlá. „Máme v petici už přes 300 podpisů. Až jich bude 500, jdeme rovnou na magistrát,“ vyhlásil Jiří Juřička.

Tenhle chodník mnoha lidem nedělá dobře

Přečtěte si
-bello-
10. 12. 2019 • 14:45

Radním v Ostravě nevadí? Tak buď jsou imrvére sjetí, nebo nechodí pěšky.Samozřejmě by to měli předělat, ti kluci mají naprostou pravdu !
Stejně tak působí i jeden průchod v Praze ze Špalíčku od Jungmannova nám. na Můstek (průchod vedle Bati) .Dlažba je z malých pepito dlažek a těch pár metrů stojí za to. Být to delší tak nevím...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.