Věří, že se Čuba ukáže: Ale mandátu už ho nezbaví | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 21. července 2025

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Věří, že se Čuba ukáže: Ale mandátu už ho nezbaví

Senátora Františka Čubu (82, SPO) v horní komoře neviděli už od srpna 2016.
Senátora Františka Čubu (82, SPO) v horní komoře neviděli už od srpna 2016. (Foto ČTK)

Přijde? Nepřijde? Senátora Františka Čubu (82, SPO) v horní komoře neviděli už od srpna 2016. Naděje, že se tak stane, jsou téměř mizivé.

Podle předsedy Senátu Milana Štěcha (64, ČSSD) musí na svědomí Čuby tlačit jeho vlastní strana. Jenže ta si větev pod sebou jen těžko podřízne. S koncem Čuby by SPO přišla o 900 tisíc, které ročně dostává, šéf jejího senátního klubu Jan Veleba (70) zase o přípatek za funkci i služební vůz. Pomohla by také změna ústavy, která by umožnila v takových případech odebrat dlouhodobě absentujícím členům Parlamentu mandát. Štěch to ale nevidí nadějně. „Dojít k dohodě, mezi vládou, Sněmovnou a Senátem, to je v současné době asi neřešitelný úkol,“ uznal. Senátor Ivo Valenta (61, za Soukromníky) tvrdí, že Čuba se chce do Senátu vrátit v březnu.

Přečtěte si
bursik
12. 2. 2018 • 14:13

odporny Veleba, bryle ma jak gay ale vypada jak komuniste z minuleho stoleti Jak otevre pusu tak lze ,krysa

oldedek
7. 2. 2018 • 13:28

Vždyť on tam ten "chudák" je proto, že mu Veleba nařídil, že musí odevzdávat peníze do strany Zemana

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry