Podzimní plískanice porazí dobrý příběh: Zažeňte chmury knížkou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Podzimní plískanice porazí dobrý příběh: Zažeňte chmury knížkou!

Podzimní plískanice porazí dobrý příběh.
Podzimní plískanice porazí dobrý příběh. (Foto: ara)

Kazí vám pošmourné počasí náladu? Nedejte se! Sedněte si do křesla a popadněte do ruky dobrou knížku a nechte se pohltit příběhem. Ať jste příznivci nervy drásajících příběhů, nebo něžné romantiky, Aha! vám poradí, které novinky stojí za přečtení.

Napětí
Ocelový polibek
Autor: Jeffery Deaver
Lincoln Rhyme se utká s novým protivníkem, který používá jako vraždné zbraně předměty každodenní potřeby. V nákupním centru tak například zemře muž rozmačkaný porouchaným eskalátorem.?
Cena: 349 Kč

Osobnost
Na cestách se slavíkem
Autor: Jiří Krušina
Desítky dosud nepublikovaných zážitků a fotografií z cest s Karlem Gottem. Autor zpěváka doprovázel v posledních deseti letech a v knize popsal nejzajímavější situace, které po boku slavíka prožil.
Cena: 349 Kč


Detektivka
Ten, kdo tě miloval
Autor: Marie Poledňáková
Detektivní příběh od populární režisérky. Vanda po smrti manžela, elitního vyšetřovatele, narazí v jeho věcech na dokumenty, které ukazují, že k ní nebyl ani zdaleka upřímný...
Cena: 229 Kč

Hrůza
Strach
Autor: Jozef Karika
Vyhořelý třicátník se po letech vrací do příměstské čtvrti na úpatí hory, která ukrývá mrazivé tajemství – ve výjimečně chladných zimách se tam ztrácejí
děti.
Cena: 298 Kč
Fantasy
Harry Potter a prokleté dítě
Autor: J. K. Rowlingová
Harry Potter to jako přepracovaný zaměstnanec Ministerstva kouzel, manžel a otec tří školáků, nemá snadné. Potýká se s minulostí a jeho nejmladší syn Albus se musí prát s tíhou rodinného dědictví, o které nikdy nestál.
Cena: 499 Kč

Láska
Nepřátelé a milenci
Autor: Simona Ahrnstedtová
Bohatý švédský finančník a firemní poradkyně k sobě vzplanou láskou. Jenže mezi jejich rodinami je letité nepřátelství. Oba milenci stojí před nelehkým rozhodnutím. Zvítězí pýcha, nebo láska?
Cena: 379 Kč
Komiks
Duchové mrtvých
Autor: Edgar Allan Poe, Richard Corben
Devět povídek a pět básní Edgara Allana Poea převedených do komiksu mistrem hororu Richardem Corbenem.
Cena: 599 Kč

Humor
Děvče na ocet
Autor: Anne Tylerová
Odkvétající Kate Battistová umí být netaktní i vzpurná, pod tvrdou slupkou však skrývá dobré jádro. Když ji sebestředný otec-mikrobiolog umluví, aby vstoupila do fingovaného sňatku s jeho kolegou a zajistila mu zelenou kartu, schyluje se ke srážce vesmírů...
Cena: 349 KčPřečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.