Pavel Zedníček se opřel do nekonečných seriálu! Co má proti Ulici, Cestám domů a spol.? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 1. února 2023

Svátek slaví Hynek, zítra Nela

Pavel Zedníček se opřel do nekonečných seriálu! Co má proti Ulici, Cestám domů a spol.?

Pavel Zedníček drsně o nekonečných seriálech.
Pavel Zedníček drsně o nekonečných seriálech. (Aha! – Martin Přibyl, Alexandr Malachovský, Martina Balzarová, ara)

Co se týče nekonečných seriálů, herci se dají rozdělit do tří různých kategorií – jedni všude kde můžou, říkají, že v takovém seriálu hrají jenom kvůli tomu, aby měli na nájem, druzí zase omílají, že jsou vděční za zkušenosti a že je to kvalitní řemeslo. Pak jsou tu třetí, kteří v nich prostě nehrají. Takový je i herec Pavel Zedníček (64).

Herec si nebral žádné servítky, kdy mluvil o natáčení a ději nekonečných seriálů. „Nabídky do těchto seriálů čas od času přijdou. A ano, většinou je odmítám, protože v tom nevidím moc smysl,“ prozrazuje Zedníček v rozhovoru pro Blesk tv magazín.

A proč se mu tedy seriály nelíbí? „Mám rád, když moje postava má nějaký začátek, prostředek a konec, když vím, kam směřuje. A ne, že se bude vyvíjet kamsi pořád dál. Navíc mi ty seriály přijdou všechny trochu na jedno brdo a postavy v nich taky. Vždyť jaké se tam řeší problémy? To je samé: Fando, máš kafe? Já ho zapomněla koupit. A je z toho problém na celý díl. Ale určitě to má své diváky, to je v pořádku,“ připomíná Zedníček smířlivě. Nicméně to ale vypadá, on se do podobného projektu nikdy neupíše.

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.