Zprávař Šebrle odhalil: Za svou ženu vděčí smrti kamaráda! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 4. prosince 2022

Svátek slaví Barbora, zítra Jitka

Zprávař Šebrle odhalil: Za svou ženu vděčí smrti kamaráda!

Roman Šebrle se svou ženou Evou
Roman Šebrle se svou ženou Evou (Foto: Aha! - ara)

Strašlivá tragédie se proměnila v novou šanci. Kvůli neštěstí se dal dohromady se svou ženou Evou a ziskali další babičku pro své děti. Všemu předcházela smrt!

Nečekaná smrt

Osudného 23. října 1997 vezl desetibojař Kamil Damašek své kamarády a kolegy z reprezentace Davida Nikodýma a Martina Šimůnka ze Štrbského Plesa pod Slavkovský štít. Soustředění si chtěli zpříjemnit výstupem. Ale nedojeli. Těžká autonehoda ukončila život dvou nadějných atletů, třetí z nich – řidič – přežil po složitých operacích. Martin Šimůnek po sobě zanechal přítelkyni Evu v slzách. Svůj žal se sportovkyně snažila utopit na trénincích. Všichni se s ní báli mluvit, hlavně nevěděli jak. Jediný kdo se neostýchal, byl Roman Šebrle.

„Martinova a Davidova smrt se mě velmi dotkla, podobně jako každého atleta, ale Evu jsem nevyhledával. Jen jsem se s ní normálně bavil při trénincích, zatímco ostatní atleti se kvůli tomu neštěstí zřejmě ostýchali,“ prozradil před časem nový primácký zprávař Roman Šebrle.


Nečekané lásce pomohl alkohol

Oba byli mladí a oba truchlili po blízkém člověku, a stalo se nevyhnutelné. Zamilovali se do sebe během tří měsíců. „Stalo se to až na Silvestra. Na oslavě bylo asi třicet atletů. Začali jsme spolu tancovat, pak blíž tancovat, a jsme spolu dodnes. Musím ale přiznat, že jsme tehdy byli trochu ovínění. Střízlivý bych si to nejspíš nedovolil, protože jsem dobře věděl, co se nedlouho předtím stalo.
Byl to osud

Kvůli tragédii tak dodnes Roman s Evou patří k jednomu z nestabilnějších manželství. Nepřemýšlí však, co by bylo, kdyby se nehoda nestala? „To ne. Beru to tak, že v životě často dochází k náhodám, někdy i smutným. V tom autě jsem tehdy mohl sedět taky. Myslím, že v životě je hodně milníků, které mohou něco změnit. Nechci celou věc snižovat, ale kdybych kdysi zůstal u fotbalu, nevyhrál bych olympiádu ani mistrovství světa,“ má jasno Šebrle.

Eva Šebrlová dokonce má pro své děti třetí babičku. Maminku jejího tragicky zesnulého přítele Martina Šimůnka. „Vlastně je s námi pořád. Hlídá nám děti Štěpána a Katku, tráví s námi dovolenou, Vánoce. Fantastická ženská, děti jí říkají Stáňo,“ svěřil se Roman, který ji počítá mezi členy rodiny.Přečtěte si
franckajagrova
30. 6. 2014 • 18:47

Stará story,o které psali už minimálně před pěti lety..tak je zbytečný,že to vytahujete znova..asi nemáte o čem psát..

jity
30. 6. 2014 • 13:25

oxallis máš pravdu, jen do něj do prďoli závistivého.

jity
30. 6. 2014 • 13:24

Pokud to tak jak je v článku funguje, tak je to jedině dobře. Ne každý by se takto zachoval a od eŠebrleho je to náhodou hezké, že paní Stáňu mají rádi. Ty děti, které má bývalá přítelkyně jejího zemřelého syna mohla být její vnoučata, tak jen ať se mají rádi.

prdyvrdy
30. 6. 2014 • 13:24

nevím proč o tom mluví. Je to spousta let, a koho to zajímá po kom podědil ženu. Je takový upovídaný...

zabijecka
30. 6. 2014 • 12:16

Narcis Šebrle..... zřejměse rád ukazuje , je ještný jako ženská.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.