Farmář přidrsnil: Večeře z kýblu, páchnoucí pastouška a nápadnice i s vyjukaným dítětem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Farmář přidrsnil: Večeře z kýblu, páchnoucí pastouška a nápadnice i s vyjukaným dítětem!

Největší šok připravil svým dámám Pavel. Jeho dům luxus opravdu nenabízí.
Největší šok připravil svým dámám Pavel. Jeho dům luxus opravdu nenabízí. (TV Prima)

Už pozítří přijde v show Farmář hledá ženu ke slovu velkému stěhování a ještě většímu překvapení. Farmáři a jedna farmářka přivítají své hosty, kteří budou v drtivé většině v šoku na mizernou kvalitou ubytování. Sice nikdo nečekal pětihvězdičkový hotel s vířivkou, ale večeře z kýblu? Jedna z uchazeček pak připravím farmáři také nemilé překvapení…

Jirka sliboval čistotu, ale…

Na kterou z nápadnic se Jirka těší nejvíc? Rozhodovat se bude mezi Alenkou, Evou a Miluškou. Jeho příbytek je podle Laďky na drsného farmáře až překvapivě uklizený. Bude to tak připadat i jeho nápadnicím? Alenka zvolila zajímavou taktiku a přivezla pro Jirku koláče a živou husu. „Není to žádné de luxe, ale já jsem sem s tím ani nejela,“ okomentuje příbytek farmáře Eva.

Pavel nabízí hotel chlívek a jednohubky z kýblu

Farmář Pavel se nejvíc těší na Sašu. Ezoterická Lída přijede i s dvouletým synem a s tím Pavel moc nepočítal. Jeho obydlí je velmi provizorní, a i když se jeho nápadnice připravovaly na nejhorší, vypadá to na pořádný šok. „Celou dobu jsem si říkala, bude to strašný. Je tady sám, je v rozvodovým řízení. Ale je to horší než strašný!“ okomentuje Saša jeho příbytek. Když se dámy zeptají na večeři, dozví se, že ji najdou v kýblu…

Hasan hledá stan

Zuzka se těší nejvíce na Hasana, protože je to šoumen. Jak se bude horkokrevný seladon tvářit na polní podmínky na farmě? Zuzana své nápadníky přivítá celkem drsně: „Areál je velký, kdekoli si vyberete místo, tak tam budete spát.“ Martin „soptík“ je hasič a je na nepříznivé podmínky připravený. Hasan si s sebou stan nevzal, kde bude tedy spát? Tomáš je o dost mladší než Zuzka a s farmařením nemá zkušenosti, přesto od ní dostane šanci.

Petr se těší na mnohoženství

Petr se už těší na tři nápadnice v chalupě a kromě jiného je také zvědavý, jestli opravdu budou umět vařit. Kamila ze samoty u lesa je Petrovou favoritkou. Bude to tak i po delším pobytu na farmě? K cestě za Petrovým srdcem musí překonat dvě překážky – manažerku z Prahy Renatu a mladou a veselou maminku Katku.

Hádka o postel u Josefa

Josef se už těší na své dvě ostřílené nápadnice, Katarínu a Libušku, které už zkoušely štěstí v minulých řadách. Jak spolu budou celý týden vycházet? Hned v úvodu se dámy pohádají o postel. Laďka má trochu obavy, aby za týden nenašla farmu bez Josefa.Přečtěte si
malavelka
12. 2. 2014 • 15:54

Některá je romantička, nevyzrálá osobnost , jiná v nouzi ,má existenční důvody a pak musí to být exhibicionistky. Každá by do toho nešla a farmáře lze hleat i jinak. Totéž platí o farmářích.

boball
12. 2. 2014 • 15:54

Stačil by natřít nazeleno a kam se na něj hrabe vodník z Elišky ze mlejna

marie60
12. 2. 2014 • 11:25

..já ty chlapy vidět a slyšet, tak odstoupím ze soutěže.

marie60
12. 2. 2014 • 11:24

Dívím se těmhle zoufalkám, že si mohou hledat chlapa mezi takovými hastrmany.

alexa-lexa
12. 2. 2014 • 10:35

Nezlobte se na mě,ale při pohledu na tohohle vypelichanýho zjeva,mě nenapadne jiná otázka (a věřím,že zdaleka nejsem jediná) než,co to je za zoufalé osoby(nemůžu napsat ženy),které se přihlásili k tomuhle!!!! Ty snad mají IQ tykve!!!A jak jsem četla,ještě tam nějaká přiveze dítě???? Tak to musí být teda nána,když tam vezme dítě!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.